הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שני 28 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   חזון המנכ``ל

סורין לופו - נשיא נורטל ישראל ושווקי מז` אירופה נורטל ישראל - כיום, לאחר ניתוח של המגמות בשוק העולמי, אנו מזהים בבירור מגמה אחת בולטת במיוחד והיא Hyper Connectivity או היפר קישוריות. אם לפני כעשור היינו במצב של מחשב אחד לכל עשרה משתמשים, הרי שלקראת 2010 אנו מעריכים כי היחס יתהפך: עשרה מכשירים שונים פר משתמש.
 
מהפיכת ההיפר קישוריות
סורין לופו - נשיא נורטל ישראל ושווקי מז' אירופה נורטל ישראל - כיום, לאחר ניתוח של המגמות בשוק העולמי, אנו מזהים בבירור מגמה אחת בולטת במיוחד והיא Hyper Connectivity או היפר קישוריות. אם לפני כעשור היינו במצב של מחשב אחד לכל עשרה משתמשים, הרי שלקראת 2010 אנו מעריכים כי היחס יתהפך: עשרה מכשירים שונים פר משתמש.
03/08/2007

תגיות:   תקשורת |


מהו החזון הטכנולוגי העיקרי שהחברה שלך דוחפת?

כידוע, נורטל ישראל נטלה חלק עיקרי בעיצוב תעשיית הטלקום הישראלית; הודות לפעילות הבינלאומית רבת השנים של נורטל העולמית (למעלה ממאה שנה), הפעילות המקומית זוכה לתמיכה רחבה, המאפשרת פיתוח טכנולוגיות מתקדמות שמיושמות כבר בפועל בחו"ל.

וכיום, לאחר ניתוח של המגמות בשוק העולמי, אנו מזהים בבירור מגמה אחת בולטת במיוחד והיא, כפי שאנו בנורטל קוראים לה, Hyper Connectivity או היפר קישוריות. לפיכך, המטרה שלנו היא שכל דבר- בין אם מדובר באדם, חפץ או מכונה – כל דבר אשר יכול להתחבר לרשת המידע העולמית בסופו של דבר אכן יתחבר אליה. מדובר במצב שבו כמות הקישורים לרשת עולה בהרבה על כמות המשתמשים. איך זה אמור להשפיע על חיינו? ובכן, אם לפני כעשור היינו במצב של מחשב אחד לכל עשרה משתמשים, הרי שלקראת 2010 אנו מעריכים כי היחס יתהפך: עשרה מכשירים שונים פר משתמש. מדובר בטלפונים סלולאריים, מחשבים ניידים, מחשבי כף יד, מצלמות, קונסולות משחקים, נגני מוזיקה ווידאו, ואף חיישנים שונים (RFID, רפואיים ואחרים).

המהפכה בחוויית המשתמש מהווה גם אתגר לרשתות, בהיבטים רבים דוגמת רוחבי פס, אבטחת מידע, יישומים רבים, ניהול וכו'. נורטל היא החברה היחידה המזהה את החזון להיפר-קישוריות, ויחד עם החדשנות והבשורה נערכת להתמודד עם האתגרים השונים. מדובר באחת המגמות היותר בולטות בעולם התקשורת העתידי, ואין לי ספק כי ישראל יכולה וצריכה להיות בין החלוצות להוביל טרנד זה.

כיצד ממש החזון שלכם את ההבטחה הבסיסית של הטכנולוגיה – להציע יותר תמורת פחות ?

לאור הדרישות ההולכות וגוברות של הצרכנים, נורטל מציעה ללקוחותיה התקדמות טכנולוגית הכרוכה במינימום השקעה כספית ותפעולית, בהתבסס על המערכות הקיימות ובאמצעות פתרונות כוללים, רציפים ובעלי שרידות גבוהה.

החלק הראשון במשוואה ברור – למשתמש הקצה מוצע יותר; רוחב פס גדול יותר, יותר התקנים, יותר כיסוי גיאוגרפי, יותר ניידות, יותר יעילות עסקית. החלק השני במשוואה מתממש בתהליך הדרגתי המביא להורדת עלות הבעלות הכוללת, באמצעות: יישום התלכדות תשתיות ויישומים, הטמעת ממשקי תקשורת ביישומים עסקיים, גישה מכל מקום, בכל זמן, באמצעות כל התקן לתפוקה עסקית גבוהה יותר, האצת תשתיות התקשורת והוזלת עלויות השימוש ברשת המרחבית, ניהול מרכזי ומזעור סיכוני אבטחת מידע המהווים פוטנציאל השבתה לארגון, ועוד.

אנו בנורטל מציעים מגוון עשיר של פתרונות תקשורת מתקדמים בכל הטכנולוגיות הקיימות ולכל סוגי הלקוחות. איננו מסתפקים במכירת טכנולוגיה בלבד, אלא מעניקים ללקוחותינו פתרון כולל ומקיף, כשאנו לוקחים על עצמנו את ניהול ותפעול הרשת ביחד עם שותפינו העסקיים, תוך מתן השירותים המובילים בתעשייה ובמחיר תחרותי.

אילו דברים היית ממליץ למנהלי המחשוב ליישם באופן מעשי, בהתבסס על החזון של החברה שלך?

מהפכת ההיפר קישוריות אינה עומדת בפני עצמה. שותפות לה שתי מגמות חשובות לא פחות: מגמת היישומים המקושרים, ומגמת הפס הרחב האמיתי - True Broadband.

במונח יישומים מקושרים הכוונה לשילובן של יכולות תקשורת בתוך כל אותם יישומים שהתרגלנו להשתמש בהם - מעבד תמלילים, גיליון חישובים אלקטרוני, דואר, דפדפן אינטרנט ועוד. שילוב זה מאפשר למשתמש להתניע התקשרויות עם חבריו ישירות מתוך המסמך: חישבו למשל על מצב בו אתם מתלבטים לגבי נוסחה מסוימת שכתבתם בטבלת אקסל. במציאות הנוכחית תצטרכו להתקשר לחבריכם, לשלוח לו את השאלה, להמתין לתשובה ולבסוף לשבצה בעצמכם בגוף המסמך. בעידן הבא תוכלו לפתוח שיחת ועידה ישירות מתוך הטבלה עצמה בלחיצת כפתור פשוטה, לשוחח עם חבריכם דרך המסך, לאפשר לו להקיש יחד עמכם את התיקון הדרוש לנוסחה ישירות בטבלה וכל זאת בזמן אמת.

ומה בדבר הצורך בפס רחב אמיתי? ריבוי מכשירים, ריבוי יישומים, יותר ויותר אנשים וארגונים מקושרים – כל אלו דורשים חיבור בפס רחב במיוחד לרשת, זמין בכל מקום ובכל זמן ובעל איכות גבוהה. הדבר קל יחסית למימוש ברשת קווית (כגון רשת התקשורת הפנים ארגונית במשרד LAN), ברם הרשתות האלחוטיות השונות סביבנו – כגון סלולר דור 3 – איטיות בהרבה
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

ועדיין אינן "מספקות את הסחורה". מצב True Broadband יתקיים כאשר המשתמש לא יחוש בהבדל בין חיבור בכבל תקשורת לבין חיבור אלחוטי. אז יוכל המשתמש ליהנות מהחירות האמיתית של קישוריות איכותית בכל זמן ובכל מקום.

טרנדים עולמיים אלו, ובפרט היפר קישוריות, הם הרבה מעבר להגדלת כמות הקישורים לרשת. הם עתידים לשנות לחלוטין את הדרך שבה אנו חיים, עובדים או משחקים. הם עתידים להציע לנו חווית תקשורת יותר מחוברת, יותר עשירה ויותר פרודוקטיבית מאי פעם, הן לצרכן הפרטי, הן לבית העסק והן לחברה בכללותה.

מהם היתרונות הכלכליים המשמעותיים שיפיקו ארגונים שיישמו את החזון שלכם?

באמצעות פתרונות נורטל, הארגון נהנה מהגברת תפוקת העובדים תוך כדי ניצול נכון של המשאבים ובהפחתת עלויות מיותרות. ואם עד עתה העסקים הקטנים היו תלויים בפתרונות יקרים מדי עבורם, עתה גם הם נהנים מאותם הפתרונות ומאותה טכנולוגיה, שכעת מותאמת לצרכיהם כמו גם ליכולותיהם הכלכליות.

פתרון התקשורת המאוחדת המשותף עם מיקרוסופט ועם יבמ, למשל, מאפשר לעסקים לייעל את תהליכי העבודה ואת התקשורת הפנים-ארגונית שלה באמצעות איחוד כל מערכות התקשורת לממשק אחד למשתמש, תוך שימוש ביישומים המוכרים והנוחים.

תחום נוסף הוא פתרונות מטרו את'רנט לעסקים, המוטמעים בתוך מערכת התקשורת הפנים-ארגונית הקיימת על טכנולוגית VoIP, ומאפשרים תעבורה בפס רחב, להפעלה מהירה, חסכונית ופשוטה של יישומים חיוניים לעסקים ושידורי וידאו על גבי הרשת.

יש לך במה להעביר מסר חופשי למרבית מקבלי החלטות המחשוב של מדינת ישראל, במספר שורות. מה תרצה לומר להם?

לא משנה באיזה תחום עוסק הארגון, אנו יודעים כי כדי שתוכלו להתחרות בארגונים הגדולים עליכם להקרין את התדמית הטובה ביותר ולהציע ללקוחותיכם את השירות הטוב ביותר. אנו מבינים גם כי ככל שהעסק גדל ומתפתח – הדרישות משתנות ומתגברות. היתרון המשמעותי של פתרונות נורטל עבור העסקים הקטנים היא האפשרות לקנות רק את מה שאתם צריכים עכשיו – עם האפשרות להתרחב בהמשך.

הדילמות היומיומיות של מנהלי המערכות מוכרות לנו היטב, ואנו יוצאים מנקודת הנחה שגם עבור מנהלי המערכת וגם עבור המשתמשים, על מערכת הטלפונים לתפקד כערוץ המשרת את זרימת המידע החיוני בעסק, ואינו מצריך התעסקות או התעמקות. באמצעות פתרונות נורטל, השליטה באתרים המבוזרים הרבים נעשית באמצעות מערכת ניהול אחת, ומאפשרת תחזוקה שוטפת ויעילה, תוך שהיא חוסכת זמן ואף תשלום לטכנאים חיצוניים, בכך שהיא מאפשרת הגדרה מרחוק וביצוע שינוי תכונות במרכזיה (כגון שינוי גורף של קידומת טלפון) ואפיון הטלפון באופן אישי, באמצעות חלון תחזוקה אחד.

אנו כאן, גם בישראל, בכדי להיות קשובים לצרכי לקוחותינו. אנו מתאימים את הפתרונות באופן אישי לכל מערכת ומערכת, ומוכנים להיענות ולעזור בכל אתגר שהארגון שלכם נתקל בו.פרטים ביוגרפיים

סורין לופו הצטרף לנורטל בשנת 1996 והחזיק במגוון תפקידי ניהול אל מול הלקוחות המובילים של נורטל בישראל בתחומי רשתות תקשורת לעסקים, רשתות סלולריות, רשתות קוויות ורשתות אופטיות. לסורין היה תפקיד משמעותי בביסוס מעמדה של נורטל ישראל בתחום התקשורת הסלולרית, וב-2001 מונה למנכ"ל נורטל ישראל.

לפני שהצטרף לנורטל, עבד סורין במשך 12 שנים (1996-1984) בבזק שם החזיק במספר תפקידים בתחומי התפעול וההנדסה במחלקת ההנדסה והתכנון.
לסורין תואר שני בהנדסת חשמל ובמנהל עסקים ממכון קלוג רקנאטי באוניברסיטת תל אביב והוא נשוי +2.

נורטל מתמחה באספקת פתרונות תקשורת המעשירים את החוויה למשתמש ובתמיכה באבטחת מידע. החברה מספקת ללקוחותיה – חברות תקשורת וארגונים עסקיים – פתרונות חדשניים הכוללים שירותים ויישומים מקצה לקצה בטכנולוגית פס רחב, קול על גבי נתונים (VoIP) ומולטימדיה, וכן פס רחב אלחוטי, המאפשרים להם להתגבר על אתגרי עולם התקשורת . נורטל ישראל (שיווק ומכירות) בע"מ היא חברת בת של נורטל, הפועלת בישראל מזה 25 שנים ומתמחה בפתרונות תקשורת מתקדמים לשוק המקומי. חברת נורטל ישראל מעסיקה מאות מומחי תקשורת בתפקידי תמיכת לקוחות, הנדסה, מכירה ושיווק.
www.nortel.com.

מנכ''לים של חברות IT שמעוניינים להתראיין במסגרת מדור זה, מוזמנים לפנות לעורך.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בחזון המנכ''ל
התפרסם ב-20/7התפרסם ב-6/7התפרסם ב-29/6 לריכוז הארכיונים
נטקום - תקשורת מאוחדתפתרון תקשורת מאוחד חוסך עלויותהמנמ"ר כשותף לקבלת החלטות לארכיון חזון המנכ''ל

  פרסום בטקסט

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
מיקרוסופט הגישה את פורמט ה-hd photo שלה ל-jpeg, בתקווה להפוך אותו לסטנדרט חדש, ה-jpeg xr.אתר המכיל שלל ניסויים מעניינים בביולוגיה, מתמטיקה, פיזיקה וכו`, מוסברים באופן ברור, בליווי ציורים, גם למי שאינו מבין בתחום.
חברת secure computing corporation מציעה את safeword mobilepass, דרך נוחה לאימות חד-פעמי, עבור התקנים ניידים.הבעיהאתם מעוניינים למצוא בטבלת אקסל גדולה את הנתונים הקשורים לנושאים ספיציפיים בלבד, למשל, רק את שמות העובדים שמשכורותיה
HD Photo מצטרף ל-JPEG?ניסויים מצוייריםאימות אלחוטי לניידיםסינון מידע מהיר באקסל 2010

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב