הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שני 28 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  תנאי השימוש באתר

תנאי השימוש באתר

להלן מפורטים התנאים והסכם השימוש באתר זה, מתוך כוונה לשמש קו מנחה ולסייע לך ולאחרים שמשתמשים בו, להפיק ממנו תועלת מרבית. אנו נוקטים ביחס של כבוד, נימוס והגינות כלפי כל גולש ומבקשים לממש גישה זאת מכל המשתמשים באתר. תנאי השימוש בהמשך מסדירים את מערכת היחסים בין קומרקטינג ישראל בעלת אתר pCon לבין כל גולש באתר, במישרין או בעקיפין, לרבות בשירותים באתר pCon בשירותים כאמור באתרי תוכן ו/או אתרים אחרים אליהם תגיע על ידי שימוש ב-pCon.
השימוש באתר pCon כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן (להלן - "תנאי השימוש") והוא מהווה הסכמה מצדך לכל התנאים האלה. קומרקטינג ישראל שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדית וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. על אף האמור, נפעל ככל האפשר לעדכן אותך, באמצעות פרסום באתר, על שינויים שיחולו (אם יחולו) בתנאי שימוש אלה, במסגרת המדור "חדש באתר" ובתקופה של לפחות שבוע ימים.
מעבר לכך אנו ממליצים למשתמשים הקבועים באתר, לעיין מעת לעת במסמך זה, כדי להיות מעודכנים בגרסה האחרונה. ניתן לעשות זאת בקלות על ידי לחיצה על הקישור המופיע בתחתית כל דף שלנו. עדכון מסמך זה בוצע לאחרונה ב-1.07.2002. מודגש בזה באופן מפורש וחד משמעי כי אין לעשות בתוכן ובשירותים המוצעים באתר כל שימוש בלתי חוקי ומכל סיבה שהיא. האמור בתנאי שימוש אלה בלשון זכר נאמר מטעמי נוחיות גרידא ומתייחס לנשים ולגברים כאחד.
אם אינך מסכים לתנאי השימוש מפורטים במסמך זה, לכולם או חלקם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר לכל מטרה שהיא.
  אחריות
המידע המובא באתר הוא בגדר שירות אינפורמטיבי בלבד, כאשר אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להביא מידע אמין ומדויק, אולם השימוש בתכנים ובשירותים המוצעים באתר, וכל נזק שעלול להיגרם כתוצאה מכך, הם על אחריות המשתמש בלבד. באופן מיוחד אנו מדגישים כי למרות ניסיוננו והמוניטין שאנו זוכים לו, כל המידע באתר נכתב ונערך על פי שיקול הדעת של עורכי האתר והוא אינו מתיימר להיות אמת מידה אובייקטיבית וחד משמעית.
לכן אנו מעודדים אותך להתייחס בבקורתיות וזהירות לכל מתפרסם באתר וממליצים לפני קבלת כל החלטה המתבססת על המידע באתר זה לאמת אותו עם מקורות נוספים. בכל מקרה, קומרקטינג ישראל לא תוכל לשאת באחריות כלשהי לתוצאות השימוש באתר, לרבות נזק לתוכנה, חומרה או נתונים שברשות המשתמש, וכל נזק כלכלי או אחר. קומרקטינג ישראל אינה אחראית לנכונות או תקינות מידע המתפרסם באתר על ידי משתמשים, מפרסמים וגורמי צד ג' אחרים.
כמו כן אנו מצהירים בזה כי לא נוכל לשאת באחריות לאתרים ותכנים אליהם מופיעים קישורים באתר, איננו מתחייבים כי הקישורים יהיו תקינים ואיננו אחראית לכל פגיעה שתגרם למשתמש או לפרטיותו כתוצאה מגישה לאתרים המקושרים. דהיינו, מוסכם בזה על כל משתמש שעושה שימוש באתר כי כל הפעולות והתוצאות לשימוש במידע, בקבצים השונים ו/או ההפניות שבאתר יהיו על אחריותו הוא. עוד מודגש כי קומרקטינג ישראל לא תישא באחריות כלשהי לתוצאה שתנבע ממידע שפורסם באתר pCon על ידי צדדים שלישיים כלשהם.
  שימוש בשירותים קהילתיים
אתר pCon מאפשר למשתמשים לפרסם תכנים ולקיים תקשורת באמצעות שירותים כגון פורומים, צ'טים, תגובות, דיונים, לוחות מודעות, משאלים וכדומה. התוכן וכן הקישורים ו/או הקבצים המסופקים במסגרת השירותים הקהילתיים אינו חומר שמסופק על ידי קומרקטינג ישראל ואנו איננו יכולים להיות אחראיים לנכונות המידע, לשגיאות, הטעיות, פגיעה באנשים או ארגונים, הפרות חוק או כל פעילות אחרת שבה ניתן לנצל לרעה את השירותים האלה.
מובהר בזה כי כל המשתמש או מעיין באחד או יותר מהשירותים האלה עושה זאת מתוך ידיעה כי הוא עלול להיות חשוף למידע מטעה, פוגע ומזיק והוא עושה זאת על אחריותו הוא, על כל המשמעויות הנגזרות מכך. עוד מובהר כי שימוש בשירותים הקהילתיים נעשה מתוך ידיעה כי אנשים עלולים שלא להזדהות או לעשות זאת בזהות מטעה ואין המידע המופיע במסגרות אלה משמש כתחליף לבדיקה עצמאית.
בכל מקרה, אתר pCon לא יהיה אחראי לכל פעולה או מחדל מכל סוג שהוא, שיתבססו על המידע או כל דבר שנילווה אליו, שהופיע במסגרת השירותים הקהילתיים. כל משתתף באחד או יותר מהשירותים הקהילתיים, מתחייב שלא להתחזות לגורם אחר כלשהו וכן לא לשלוח מידע או כל חומר אחר, שיש בו כדי לפגוע, לגרום לנזק, להפר הסכם, התחייבות או זכויות יוצרים (לרבות העלאת תוכנות מוגנות או משיכת תוכנות שכוללות הודעה השומרת על זכויות היוצרים שלהן), של גורם כלשהו שמשתמש בשירותים אלו כמו גם לפגוע בכל אחד מאלה, באתר pCon עצמו.
אין לעשות שימוש באתר למטרות מסחריות, סקרים, תחרויות או כל פעילות אחרת שיכולה לפגוע באתר pCon. ידוע לכל משתמש כי לאתר pCon, הזכות המלאה לעשות בכל מידע או חומר אחר שמתפרסם באתר, כל שימוש שימצא לנכון וזאת ללא כל מחויבות לתשלום וללא מגבלת זמן. לעורכי pCon הזכות המלאה למנוע פרסום, לערוך, לשנות, למחוק או לבטל באופן מלא או חלקי, כל מידע שמתפרסם במסגרת השירותים הקהילתיים, לפי שיקול דעתם הבלעדי והמוחלט וללא כל הודעה מראש.
כל משתמש, כותב ו/או שולח הודעות בשירותי הקהילה מתחייב לשפות את קומרקטינג ישראל ו/או כל גורם אחר שיפגע מהפרסום, בגין כל נזק שיגרם להם בעקבות תביעה או דרישה כל שהי על ידי צד שלישי שיפגע או יראה עצמו נפגע מהפרסום. במידה ואתה רואה עצמך נפגע בדרך כלשהי בעקבות המתפרסם באחד או יותר משירותי הקהילה, הודע לנו על כך מיידית תוך ציון מפורט של פרטי ומקום הפגיעה.
  פרסום מידע
מותר למשתמש לפרסם אך ורק חומר עליו יש לו זכויות יוצרים, או שהותר לו לפרסמו. אין לפרסם דבר הנוגד את החוק, כזה הפוגע בזכויות האחר, או כזה שעלול לפגוע, לעורר תרעומת, להוציא דיבה או להסית לפעילות בלתי חוקית. השירותים מיועדים לשימוש אישי בלבד ואין להשתמש בהם לצרכים מסחריים, פרסומת או קידום אינטרסים כלכליים.
  זכויות יוצרים
כל תכולת האתר הוא קניינה הרוחני של קומרקטינג ישראל ושלה בלבד והוא מוגן מתוקף כל חוקים ואמנות השומרות על זכויות יוצרים, לרבות כל הטקסט, קוד, עיצוב, גרפיקה, תצלומים, אודיו, וידאו, קבצים ונתונים אחרים, שחלים עליהם דיני זכויות יוצרים. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ או לפרסם בציבור לרבות באתר אינטרנט אחר, לשנות, להעביר, למכור, להעביר לצד שלישי או להשתמש בכל צורה שתפגע בזכויות היוצרים, בתכולת האתר.
השירותים והתכנים הניתנים במסגרת pCon מיועדים לשימוש אישי בלבד, ואין לעשות בהם כל שימוש מסחרי או ציבורי. כל שימוש החורג ממגבלות זכויות היוצרים, יעשה כך ורק באישור מפורש ובכתב של קומרקטינג ישראל בלבד, ורק לאחר קבלתו. pCon (ושמות נוספים אם ישנם) הם סמלים מסחריים רשומים של קומרקטינג ישראל. כל תוכן המתפרסם באתר על ידי גורם צד ג', הוא קניינו הרוחני של הגורם המפרסם.
  זמינות השירות
קומרקטינג ישראל פועלת כדי להבטיח שירות רציף, תקין ומהיר, אבל היא אינה יכולה להתחייב כי השירות יינתן באופן רציף וללא הפסקות. כמו כן איננו יכולים להתחייב כי לא יחולו תקלות, שיבושים, כשלים, נזקים, טעויות או חדירות של גורמים עוינים וכל אלה לציוד החומרה, תוכנה והתקשורת של אתר pCon שימצא אצל קומרקטינג ישראל או אצל מי מספקיה. קומרקטינג ישראל שומרת לעצמה את הזכות לשנות או להפסיק את מתן שירותי pCon, את המידע או כל חומר אחר שמופיע באתר וכן מידע על מוצרים, שירותים ומחירים, בכל עת שתראה לנכון, עם או בלי התראה מוקדמת.
קומרקטינג ישראל שומרת לעצמה את הזכות למנוע גישה מכל משתמש לכל האתר או חלק ממנו, לכל תקופת זמן שתראה לנכון וללא צורך במתן הסבר או סיבה. קומרקטינג ישראל אינה אחראית בשום צורה לזמינות התכנים והשירותים הניתנים באתרים אחרים אליהם מופיע קישור באתר. קומרקטינג ישראל אינה מתחייבת כי תכנים או שירותים שהופיעו במועד מסוים באתר יישמרו ויהיו נגישים גם לאחר אותו המועד.
  תנאים נוספים
לקומרקטינג ישראל הזכות להסב הסכם זה על כל הזכויות והחובות שנובעות ממנו, לכל גורם שתמצא לנכון ובכל עת. השימוש באתר זה אסור בכל מקום שבו אין תוקף משפטי לאחד או יותר מההתניות שמפורטות בהסכם שימוש זה. המשתמש מאשר כי הוא קרא את מסמך מדיניות הפרטיות של האתר (קישור למסמך זה מופיע בתחתית דף הבית ויתר דפי המדורים של האתר) והיא מקובלת עליו באופן מלא.
  נזיקין
בעצם הסכמה לתנאים אלה, המשתמש משחרר את קומרקטינג ישראל מכל אחריות לנזק שעלול להיגרם לו או לכל אדם, ארגון, חבר או כל גורם אחר, בעקבות השימוש באחר והוא מוותר מראש על כל תביעה או פיצוי, לרבות כיסוי הוצאות משפטיות. המשתמש מתחייב לשאת באחריות לכל נזק שייגרם לקומרקטינג ישראל, ללקוחותיה, למשתמש אחר או לכל גורם אחר, כתוצאה מפרסום מידע באתר או כל פעילות אחרת, לרבות נזק שיגרם לצד ג'. הוא מתחייב לשפות את קומרקטינג ישראל ו/או כל צד אחר שיפגע, בכל ההוצאות, לרבות כיסוי הוצאות משפטיות.
  דין ומקום שיפוט
על השימוש באתר pCon יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. כל דיון משפטי בגין כל דבר שנובע מהשימוש באתר או הסכם שימוש זה ידון בבתי המשפט המוסמכים של מדינת ישראל במחוזות תל אביב ו/או המרכז.
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב