הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שני 25 מאי 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   חזון המנכ``ל

שלמה נטף - מנהל EMEA נטוורק אפליינס - `בראש ובראשונה הייתי ממליץ לכל מנמ`ר להסתכל ברצינות על פתרונות מבוססי iSCSI. יתרונות הפרוטוקול מובהקים והחסכון הכספי הוא משמעותי בכל סדר גודל של ארגון.`
 
ללכת על iSCSI
שלמה נטף - מנהל EMEA נטוורק אפליינס - "בראש ובראשונה הייתי ממליץ לכל מנמ"ר להסתכל ברצינות על פתרונות מבוססי iSCSI. יתרונות הפרוטוקול מובהקים והחסכון הכספי הוא משמעותי בכל סדר גודל של ארגון."
05/05/2006

תגיות:   אבטחה |


מהו החזון הטכנולוגי העיקרי שהחברה שלך דוחפת?

חזונה של NetApp הוא לספק לעולם את פתרון האחסון המאוחד הטוב והשלם ביותר בתעשייה. במסגרת החזון עמדה לנגד עינינו מטרה עיקרית בשנה האחרונה - הטמעת פרוטוקול ה-iSCSI בקרב לקוחותינו ופיתוח הדור הבא של מערכות האחסון המאוחדות שלנו. נטוורק אפליינס צופה עתיד מזהיר לטכנולוגיית iSCSI וממליצה על פרוטוקול זה ללקוחות ארגוניים הרוצים ליהנות מקישוריות משופרת, זמינות גבוהה ויכולות מתקדמות של תיקון שגיאות והתאוששות מבלי לשלם את המחיר היקר של תשתיות FC.

נטוורק אפליינס גם ממשיכה לממש את חזון ה-Storage Grid שנראה קרוב מאי פעם. אנו ממשים את החזון בכמה שלבים, וגרסאות תוכנת מערכת ההפעלה שלנו, ה-Data Ontap 7G משלבות תכונות חדשות מעולם ה-Grid ובמקביל אנו מאמצים חומרות חדשות, אשר יחד יהוו את הפתרון המוביל בעולם בתחום זה.
כיצד מממש החזון שלכם את ההבטחה הבסיסית של הטכנולוגיה – להציע יותר תמורת פחות?

לאחרונה השקנו את מערכת ה-FAS3000. זו היא מערכת חדשנית אשר באה לתת מענה לבעיות שהכי כואבות היום ללקוחות שלנו: עלויות גבוהות של רכישת אחסון וניהולו וניצול גרוע של משאביו. הפתרונות החדשים מסייעים להתאים את מערכות האחסון למידותיהם ודרישות אחסון הנתונים של ארגונים בני זמננו.

בתחום ה-iSCSI העניין הוא ברור ומובן מאליו – תשתית הרשת הקיימת בכל ארגון מבוססת Ethernet, בשילוב הדחיפה החזקה של מייקרוסופט, התכונות החזקות של תוכנת ה- iSCSI Initiator שלהם, ויכולות ניהול הנתונים המתקדמות של מערכת האחסון המאוחדת של NetApp אנו הופכים את ה-IP-SAN למוצר אטרקטיבי במיוחד לפריסות ארגוניות, והסיבה העיקרית היא חסכון משמעותי בעלויות הקמה ותפעול. לקוחות יכולים לנצל טוב יותר את השקעתם בסביבות אחסון של Windows ולהשיג שיפורים בפשטות, בביצועים וביכולת ההרחבה של פתרונות שרתי Windows. שיפורים אלה מסייעים ללקוחותינו הארגוניים לנצל את השקעתם הקיימת במערכות Windows ולשפר את מערך המחשוב והיעילות התפעולית של מערכות האחסון שלהם.

גם בתחום ה-Storage-Grid, שבו השקנו לאחרונה את משפחת ה-V-Series, אנו מביאים ערך אמיתי ללקוחותינו. משפחת ה-V-Series מונעות בתוכנת Data ONTAP 7G ומרחיבות את חבילת ניהול הנתונים של NetApp כך שתכסה גם סביבות אחסון של יצרניות אחסון אחרות. זהו צעד משמעותי נוסף שאנו עושים לקראת אספקת פתרון Storage Grid שלם המשכלל את ניצול האחסון ומשפר את התועלת הכללית של מערכי אחסון HDS, HP ו-IBM קונבנציונאליים.

בנוסף, החבילה השלמה של יישומי ניהול הנתונים שלנו, הכוללת את SnapManager®
ל-Microsoft Exchange ו-SnapManager for Microsoft SQL Server זמינה כעת גם לסביבות הטרוגניות באמצעות מערכות V-Series. המערכות החדשות מציעות יכולות הדרושות לסביבות מחשוב ארגוניות כדי לענות על צרכים עסקיים מתפתחים כגון איחוד מערכי אחסון הטרוגניים, ניפוק שטחי אחסון מהירים, ניצול משופר ושיבוט וירטואלי, שחזור נתונים מיידי, גיבויים על-גבי דיסק, העתקות א-סינכרוניות וסינכרוניות לצורך התאוששות מהירה מאסונות, ציות משופר לדרישות ניהול עסקיות ועמידה בתקנות רגולטוריות והגנה מפני וירוסים – כל אלה מביאים ערך גבוה מאד לקוחותינו, החזר מובטח על ההשקה וירידה דרמטית בעלות הבעלות הכוללת (TCO).
מהם היתרונות הכלכליים המשמעותיים שיפיקו ארגונים שיישמו את החזון שלכם?

לאיחוד האחסון ושימוש בפרוטוקול iSCSI ברשת הארגונית, יתרונות כלכליים עצומים, גם בשלב ההטמעה (למשל האפשרות לבחור ברשת Ethernet הקיימת ולא להשקיע כסף בטכנולוגיית Fibre Channel יקרה ומסובכת). היתרונות מתבטאים גם בשלבים המאוחרים של תפעול המערך, והכשרת כח האדם לניהולו. אתמקד כאן על יתרון כלכלי מובהק המתאפשר ללקוחות משפחת ה-V-Series שלנו: הארגונים של ימינו מתמודדים עם ניצול לא טוב של נכסי האחסון, ניהול מורכב, היעדר גמישות עסקית ועלות בעלות כוללת (TCO) הולכת וגדלה. משפחת ה-V-Series מתמודדת עם האתגרים האלה באמצעות טכנולוגיית וירטואליזציה של הדור הבא, המפשטת את ניהול האחסון וומביאה לירידה בעלויות הכוללות תוך השגת ניהול רב עוצמה, גמיש, ממקור אחד המחליף את נהלי הניהול המסורבלים של מערכי נתונים קונבנציונאליים. בעיקרון מה שאנו מציעים הוא פשוט - הישאר עם מערך האחסון הקיים שלך (תוצרת HP, SUN, HDS או IBM), אשר בו השקעת בעבר כספים רבים, ורק חבר אליו את הטכנולוגיה המתקדמת של NetApp. אנחנו פשוט מתחברים למערך הדיסקים הקיים הנמצא בארגון, ומספקים בתמורה את כל התכונות המתקדמות שלנו, המוצעות במשפחת ה-FAS שלנו. היתרונות ש-V-Series מציעה ללקוחותינו הם:
1. פישוט הקצאה, הנפקה וניהול ומשאבי האחסון.
2. הפחתת עלויות הניהול והתפעול של מערך האחסון.
3. הגדלת ניצול משאבי האחסון והפחתת הצורך בהוספת קיבולת אחסון.
4. פתרונות מקיפים
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

ופשוטים להגנת הנתונים.
5. שיפור הנהלים העסקיים והיעילות התפעולית.
6. הפיכת מערכת אחסון קונבנציונליות למאגר יחיד ומרכזי.

בשורה התחתונה, כל הסעיפים לעיל מתבטאים בכסף, ואין ספק שאנחנו מביאים לארגונים היום פתרון יעיל ביותר אשר חוסך להם השקעות עתידיות במערך האחסון המיושן שלהם.
מעבר להיבט הכלכלי, מה תוכל להבטיח אישית לכל מנמ"ר שיאמץ את הפתרונות שאתה מציע?

אנו מבטיחים למנמ"ר מערך אחסון מאוחד, מקיף ומתוחכם ביותר. פתרון אשר יבטיח לו שלוות נפש בעתיד, הן מהדברים הבסיסיים ביותר כגון: שמירה על הנתונים ברמה הפיזית, אמינות המידע וזמינותו, והן מבחינת אפשרויות הממשק שלו עם אפליקציות, שרתים וטכנולוגיות הקיימות בעולם המחשוב. פתרון זה יספק מזור לכל הנקודות הכואבות של המנמ"ר – בחירה כלכלית נבונה, הטמעה קלה ופשוטה ובעיקר טכנולוגיה מנצחת.
אילו מגמות ושינויים משמעותיים אתה רואה בתחומי הפעילות העיקריים של ארגונך, בשנים הקרובות?

הלקוחות של ימינו מתמודדים עם כמות הולכת וגדלה של מידע מצד אחד, ודרישה לביצועים גבוהים לאפליקציות קריטיות, מצד שני. שתי דרישות אלו באות יחד עם הדרישה לקבל ממשק אחד לניהול פשוט נוח של כל תהליכי האחסון. בשנים הקרובות אנו צפויים לראות פתרונות אחסון אשר ישקפו את המגמות האלה ויקלו על המשתמש בהקצאת שטחים וניהולם. הפתרונות החדשים יתאפיינו בנפחים גדולים מאד, בד בבד עם העלייה בכוח המחשוב, על-מנת לעמוד בביצועים הנדרשים מצד האפליקציות. הפתרונות האינטגרטיביים לניהול הנתונים יסייעו ללקוחות לייעל את הקצאת המערך וניהולו ולהשיג תוצאות עסקיות משופרות בתווך המיידי. הרוב המכריע של הלקוחות אומרים לנו שהם רוצים סביבת ניהול משותפת לשימוש עם חומרות אחסון ממגוון יצרנים על מנת למלא את צורכי מרכזי הנתונים, קבוצות העבודה והמחלקות השונות. יכולת הניהול המשותפת היא אחת מההצעות המעניינות והמושכות ביותר במערכות של NetApp, בנוסף לסדרה שלמה של פתרונות אחסון של המסייעים בפישוט הניהול של חומרות אחסון ארגוניות ממגוון יצרנים. מגמה מעניינת נוספת שאנו רואים ומובילים, היא המעבר לטכנולוגיית SATA (דיסקים מבוססים ATA, שהינם יותר איטיים מדיסקים מבוססי FC) עבור אפליקציות ארגוניות בסביבת הייצור. הכוונה כאן היא להוריד עלויות אחסון עבור אפליקציות דוא"ל למיניהן, ספריות משתמשים (Home Directories) וכל דרישה לנפחי אחסון בכמויות גדולות אשר יכולות לסבול איטיות מסוימת מצד המשתמשים הסופיים. אם דיברנו קודם על תועלות כלכליות – התועלת כאן היא עצומה.
איזה דברים היית ממליץ למנהלי המחשוב ליישם באופן מעשי, בהתבסס על החזון של החברה שלך?

בראש ובראשונה הייתי ממליץ לכל מנמ"ר להסתכל ברצינות על פתרונות מבוססי iSCSI. כפי שהזכרתי קודם, יתרונות הפרוטוקול מובהקים והחסכון הכספי הוא משמעותי בכל סדר גודל של ארגון. בנוסף, ארגון המתמודד עם עלייה מתמדת בנפחי האחסון, כדאי שיבחן פתרונות אחסון מבוססי ATA. אנו סבורים שכל לקוח המחפש פתרון אחסון מתקדם צריך לדרוש את הדברים הבאים: וירטואליזציה דינמית של מידע הן ברמת גושי נתונים (Blocks) והן ברמת הקבצים, הכל בקופסא אחת עם מערכת ניהול מקיפה המפשטת את הקצאת שטחי האחסון והממקסמת את ניצול המערך ואשר כוללת גם הטמעה יעילה ושיבוט חסכוני מבחינת נפחי האחסון. בנוסף, תיק של תוכנות מוכחות לניהול, שיתוף, איחוד, הגנה ושחזור נתונים קריטיים; ארכיטקטורה מבוססת רשת המאפשרת אינטגרציה נטולת זעזועים במערכי אחסון קיימים וארכיטקטורה מוכחת להרחבה אופקית של המערכות במקביל לשינויים או גידול בצרכים העסקיים, מבלי להפריע לעבודה השוטפת. אני סבור ובטוח, כי רק הפיתרון של NetApp מציע את שלל היכולות הללו ואת היתרונות העסקיים הנובעים מהן.


פרטים ביוגרפיים

שלמה נטף, 57, התחיל את דרכו בחיל האויר במגמת חשמל ואלקטרוניקה ובהמשך השירות ביצע בטייסת מיראז'ים. בגיל 26 יצא לשליחות ארוכה במסגרת משרד הביטחון בצרפת אותה שילב עם לימודים. לישראל חזר לאחר גיל 30 עם נסיון רב משולב בידע אקדמאי. התפקיד שהוצע לו, ראש תחום סימולטורים פתח בפניו עולם שלם של טכנולוגיה מתקדמת. לאחר השחרור עבד נטף באמת מחשוב וב-90 ניהל את אנקור מערכות אשר שיווקה ומכרה את מוצרי נטאפ. בשנת 2000, לאחר שנטאפ פתחה את משרדה בישראל, מונה להיות מנכ"ל החברה.

נטוורק אפליינס (Network Appliance) בולטת בפתרונות אחסון מאוחדים עבור ארגונים עתירי-נתונים. נטוורק אפליינס מונה כיום כ-35 עובדים בסניף הישראלי בקרית אריה בפתח-תקווה. החברה מעסיקה כיום כ-3,500 עובדים בעולם, מחזיקה משרדים בכ-40 מדינות ונציגויות בלמעלה מ-100 מדינות. לחברה 4 מרכזי פיתוח הפרושים בארה"ב ובמזרח הרחוק.

מנכ''לים של חברות IT שמעוניינים להתראיין במסגרת מדור זה, מוזמנים לפנות לעורך.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בחזון המנכ''ל
התפרסם ב-17/6התפרסם ב-3/6התפרסם ב-27/5 לריכוז הארכיונים
המחשוב כאוסף התמחויותלהרחיב השימוש ב-PKIלהשקיע באנשים לארכיון חזון המנכ''ל

  פרסום בטקסט

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
תשבצים, תשחצים, מצא את המילים, תפזורת חיות, תפזורת מחשבים, תפזורת צילום, ריבוע המספרים, כלי עזר לפיתרון תשבצים וכן הפניות לאתרי תשבצים או תשחצים בעולם, מציע אתר crossword מבית msnvenom הבעיהאתם מעוניינים למצוא בטבלת אקסל גדולה את הנתונים הקשורים לנושאים ספיציפיים בלבד, למשל, רק את שמות העובדים שמשכורותיה
סקייפ לעסקיםאוהבים תשחצים?טכנולוגיית דחיסהסינון מידע מהיר באקסל 2010

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב