הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שישי 23 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  היום באתרים

אוהבים סודוקו? מחכים ל``שחור ופתור`` שמגיע עם העיתון ביום שישי? חסידי Puzzel? יש אתר מעולה! שמציע שחור ופתור אונליין, סודוקו אונליין ועוד מאות תשבצים ועשרות חידות לוגיות, משחקים מגוונים, מקוונים ומרתקים. מיהו?
28/2/2008
משחקים מקוונים מענין?

האתר של היום מציע עשרות סוגי משחקים אהובים, כמו סודוקו, פאזלים מסוג Hashi, ``שחור ופתור`` On-Line או אפילו משחק הצוללות המוכר והאהוב. את כל המשחקים ניתן לשחק אונליין, או להוריד למחשב ואפילו להדפיס ולפתור ``כרגי

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזיארכיון סרטון מומלץ
באירוע השקה ענקי, גם במושגים של מיקרוסופט, השיקה החברה את windows server 2008, sql server 2008 ו-visual studio 2008 - שלושה מוצרים לשוק הארגוני.יבמ משיקה מחשבים מרכזיים חדשים, מדגם z10, המציעים קפיצה של 100% בביצועים וייעול משמעותי של עבודת מרכזי עיבוד נתונים. פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
מיקרוסופט משיקה סדרת פתרונות עסקייםשרת IBM בעוצמה של 1,500 שרתיםהגנה על אתר הארגוןלדרוג המוצר

  כתבות נוספות

מערכת ``תפילה ישירה`` מציעה לכם להעביר את תפילותיכם לאתרים קדושים בארץ. לא יכולים להגיע לכותל המערבי? שלחו מייל או פקס.
27/2/2008
במקום הכותל המערבי

האתר של היום מציע שירות בעברית, אנגלית וצרפתית, המאפשר לגולשים להעביר בקשות לתפילה באתרי קודש שונים בארץ, באמצעות הטלפון, הדואר או הדואר האלקטרוני. האתר מציע גם צילומים בזמן אמת מאתרים קדושים בארץ.

אתר פלאזול הוא אתר החברה הלאומית לצרכנות סלולרית, המציע שירות המאפשר חסכון בעלויות הסלולאר, כאשר הדו``ח הראשוני הנו בחינם. אז למה אתם מחכים?
26/2/2008
דו``ח ראשוני חינם

האתר של היום מציע את שירות פלאזול, שירות ללקוחות הסלולאר, המציע דרכים להוזיל את העלויות החודשיות על ידי התאמת תוכנית התמחור למאפייני השימוש של הלקוח - מבלי לשנות הרגלי צריכה.

אתר Radio-Locator הוא למעשה מנוע חיפוש לאיתור תחנות ושידורי רדיו מתוך מאגר של כ-10,000 תחנות. למה לחפש כל תחנת רדיו לחוד? בואו להכין לכם אינדקס תחנות רדיו משלכם.
25/2/2008
תחנות בכל מקום

האתר של היום הוא אינדקס ענק של 10,000 תחנות רדיו מרחבי העולם. ניתן למצוא באתר תחנות רדיו לפי ארץ, לחפש לפי פורמט (למשל, תחנות רדיו המשדרות חדשות, רק תחזיות או רק מוזיקת פופ) או מיקום. התוצאות המתקבלות כוללות גם

אתר TestingBrain מתמקד בכל מה שקשור לבדיקות תוכנה. מה היא ``קופסא לבנה`` ומה היא ``קופסא שחורה? איזה כלי בדיקה יש? והאם כדאי לעבור למיקור חוץ של בדיקות? לכל שאלה תשובה באתר של היום.
24/2/2008
כלים, מאמרים וחדשות

האתר של היום מציע כמות מרשימה של מאמרים, הסברים וכלים לבדיקות תוכנה. החל מתשובות לשאלות נפוצות בנושא בדיקות התוכנה, דרך מאמרים מרתקים וחדשות, ועד פורום המאפשר לכל גולש ללמוד עוד על הנושא.

אתר ``כוסברה`` הוא אתר סאטירה, פוליטית בעיקר, אך גם חברתית. אז למה דווקא כוסברה? כי האתר, כמו הירק, אמור להשאיר לכם טעם רע בפה...
21/2/2008
מה מצחיק בכוסברה?

האתר של היום מציע סאטירה בטקסט, כלומר במאמרים וטורים סאטיריים, ובאנימציות פלאש.

אתר ``גן ונוף`` הנו פורטל גינון, גרסא מקוונת למגזין הגינון המוכר. בואו לגלות מה זה טופיארי, ואיך משלבים צמחים טורפים בגינה.
20/2/2008
לגינה פורחת

אתר ``גן ונוף`` מבוסס על מגזין באותו שם, מגזין ידוע בקרב חובבי גינון. באתר האינטרנט ניתן למצוא מידע בצורת כתבות ומאמרים, במגוון נושאים. כאן המקום ללמוד איזה כלי עבודה לרכוש לגינה, להתעניין באינדקס מוצרים ושירות

באתר GiveAwayOfTheDay מציעים כל יום תוכנה או מספר תוכנות חינם, לפי בחירת האתר - תוכנות שבימים אחרים עולות כסף!
19/2/2008
תוכנות בחינם

האתר של היום מציע מדי יום תוכנה להורדה בחינם. מדובר בתוכנות אשר בכל יום אחר עולות כסף, מלבד באותו היום בו הן מוצעות בחינם. מדי יום משתנה התוכנה. ניתן לראות תוכנות שהוצעו בעבר, אם כי לא ניתן להוריד אותן.

אתר AmericasLibrary הנו אתר ממשלת ארצות הברית, המספק מידע על ההיסטורייה של ארצות הברית ועל אישים אמריקאיים חשובים. ממה היו עשויים בגדי הים הראשונים? מי היה הצ`יף? ומי או מה זה ``סיכת השיער האנושית``? יש הרבה מה ללמוד על ארה``ב!
18/2/2008
הספרייה הגדולה בעולם

האתר של היום מאפשר לך ללמוד על ארצות הברית, בעזרת סיפורים מעניינים מההיסטוריה של ארצות הברית, ``מפגשים`` עם אישים חשובים, מבט על כל המדינות. האתר הנו זרוע של הספרייה של הקונגרס האמריקאי, הספרייה הגדולה בעולם.

אתר iTKO מציע את iTKO LISA, שירות המאפשר לצוותים מפוזרים לבצע בדיקות SOA (ר``ת: Service-Oriented Architecture). למה חשוב לבדוק אם זה מתאים לארגון שלך? כי זה עשוי בהחלט להוביל ליתרון תחרותי, ועוד יתרונות.
17/2/2008
בלי הסיכונים

האתר של היום מציע שירות עבור ארגונים המעוניינים ליישר קו עם SOA (ארכיטקטורה מוכוונת-שירותים). LISA מאפשרת לצוותים לעמוד בדרישות ה-SOA על ידי מהפכה של ממש ביעילות הבדיקות.

סוני BMG הקימה את MusicBox, אתר הכולל אלפי קליפים של אמנים, החל מברוס ספרינגסטין ועד ביונסה. אז מה דעתכם על הקליפ החדש של ג`ניפר לופז? בואו לראות ולדרג!
14/2/2008
ללא צורך בהורדה

באתר של היום ניתן לצפות בחינם באלפי קליפים של טובי האמנים החתומים אצל סוני. הפעם לא צריך להוריד את השירים (באופן לא ממש חוקי) מאתרי הורדות למיניהם, אלא פשוט להורידם כדת וכדין מאתר החברה.

אתר PicPong מאפשר לכם להעלות תמונות דיגיטליות מהמחשב, וליצור מהן הדפס בגודל מלא, לתמונה לתלייה בבית. רוצים ציור קומיקס של עצמכם ולא יודעים לצייר? רוצים מדבקות עם תמונה של הילד? הכל אפשרי!
13/2/2008
מתמונה קטנה לגדולה

האתר של היום עוזר לכם ליצור אמנות משלכם בבית, באופן קל ופשוט. אתם מצלמים תמונות במצלמה דיגיטלית, בוחרים את התמונות שמוצאות חן בעיניכם ומעלים אותן לאתר. שם כבר ידפיסו את התמונות על גבי קנבס, נייר צילום או עץ ויש

אתר GetSwot אוסף בשבילך מידע עסקי על חברות שונות. מה כולל המידע העסקי? הרשימה ארוכה. אתר מעולה למי שרוצה לחסוך לעצמו זמן מיותר ולקבל מידע  במהירות.
12/2/2008
כל מה שרצית לדעת

האתר של היום מספק לך מידע עסקי על חברות, ענפים שונים ומוצרים, כולל כתבות ומאמרים שנכתבו על החברה באתרים שונים, מדדים מעניינים, מיקום במנוע חיפוש ועוד.

אתר OfficeFun מציע לכם סרטוני הדרכה פשוטים שיעזרו לכם ללמוד לעבוד עם תוכנת האקסל. אז מה זה בכלל טבלאות ציר? בקרוב תגלו בעצמכם!
11/2/2008
סרטוני הדרכה פשוטים

אם גם אתם מתקשים להסתדר עם תוכנת האקסל, אל תאמרו נואש! האתר של היום מציע סרטוני הדרכה פשוטים שיסבירו לכם איך לנצל את כל הפונקציות שיש לתוכנה הזו להציע - מעיצוב תאים ועד טבלאות ציר.

אתר ZIFA ילמד אתכם הכל על מתודולוגיות שונות בארכיטקטורה ארגונית. מה זה בכלל ארכיטקטורה ארגונית? למה זה טוב? ואיך Zachman קשור לעניין?
10/2/2008
ארכיטקטורה ארגונית

האתר של היום הוא אתר ZIFA (ר``ת: Zachman Institute for Framework Advancement), והוא מתמקד במתודולוגיית Zachman, אחת המתודולוגיות הנפוצות ביותר בארכיטקטורה ארגונית. האתר מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד על ארכיטקטורה

אתר ``תמונה על מגנט`` מאפשר לכם ליצור מתנה אישית, על ידי הדפסת כל תמונה על מגנטים במגוון גדלים. אז מה דעתכם על מגנט עם תמונה מהטיול האחרון להודו?
7/2/2008
מגנט מכל תמונה

האתר של היום מציע רעיון ייחודי למתנה אישית - הכנת מגנטים המורכבים מתמונה לפי בחירתכם וכיתוב כלשהו. כך ניתן ליצור מגנטים בכמה גדלים שונים עם תמונות של החתונה, הברית או הטיול האחרון לחו``ל, כך שתוכלו להיזכר ברגעי

אתר WYWH (ר``ת: Wish You Were Here) מאפשר לכם לשלוח גלויה אמיתית מצילום של טלפון סלולארי מכל מקום לכל מקום, ואין צורך להוריד שום תוכנה! אז לא עדיף לשלוח תמונות שלכם כגלויה, מטיילים בהודו או באירופה במקום משהו קנוי ובנאלי?
6/2/2008
אין צורך בתוכנה!

האתר של היום מציע שירות חדשני ומעניין, בעיקר לאלה מביניכם שמטיילים בעולם ואוהבים לשלוח משם גלויות. בעזרת השירות שבאתר, לא תאלצו לקנות שוב את אותן גלויות שכל התיירים קונים. במקום זאת, תוכלו לצלם את עצמכם בעזרת ה

אם איבדתם חפץ יקר או חשוב אי-שם בארץ, תוכלו לנסות ולהשיב אליכם את האבידה בעזרת אתר eBood. איבדתם טבעת, צרור מפתחות, מצלמה או תפילין? בואו לנסות את מזלכם!
5/2/2008
עוזרים ונעזרים

האתר של היום הוא אתר לחיפוש אבידות ומציאות. כל מי שאיבד או מצא חפץ מסויים, יכול לפרסם זאת באתר, ולנסות להשיב לעצמו את האבידה או להכריז על מציאה של חפץ. מדובר, בעצם, בגרסא מודרנית ל``אבן הטוען`` שהייתה בירושלים

האתר CraigsList מציע רשימת מודעות בכל נושא, כולל הצעות עבודה, חיפוש בני-זוג, ומכירת רכבים. איך מוצאים אהבה בתל-אביב ועבודה בברלין? וכמה עולה לרכוש את שירותיו של רוצח?
4/2/2008
מודעות בכל נושא

האתר של היום החל כרשימת תפוצה פשוטה ובסיסית, והפך במהירות לאחד מהאתרים הפופולאריים ביותר המאפשרים לגולשים להעלות מודעות בנושאים שונים (חפצים למכירה, הצעות עבודה, שידוכים וכל מיני שירותים).

אתר TEC מציע לארגונים כלי עזר ושיטה למציאת פתרונות תוכנה וכלים ואחרים, לפי צרכיו של כל ארגון. אז למה לבדוק כל ספק וספק, אם אפשר לקבל רשימה מוכנה של פתרונות התוכנה המתאימים לך?
3/2/2008
מתאימים פתרון בשבילך!

באתר של היום תוכלו למצוא כלי הערכה שיעזרו לכם להגדיר צרכים, להשוות פתרונות, לנתח חוזקות וחולשות, ולהציג תוצאות על ידי בחירת פתרון התוכנה המתאים לכם.

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2006
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2005
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2004
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2003
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר

  כתבות לפי קטגוריות
אבטחה (52)
אינטרנט (421)
חומרה (106)
יישומים (32)
ניהול (52)
סלולר (47)
עובדים (919)
עסקים (190)
שירותים (166)
תוכנה (189)
תקשורת (33)
תשתיות (126)


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב