הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שישי 23 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  היום באתרים

לבבי מדריכים, אתר המספק מדריכים מקוונים עבור בוני אתרים, המתאים במיוחד עבור המשתמש המתחיל. אלו שירותים ייחודיים הוא מציע? באלו נושאים בתחום בניית האתרים הוא עוסק?
30/4/2007
מדריך עבור בוני אתרים

מדריך לבונה האתרים, המתחיל והמנוסה, הכולל גם מגוון עצות חשובות ומדריכים לפי נושא, או לפי הגדרת האתר עצמו: שימושון לאסטרטגיית אינטרנט אפקטיבית.

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזיארכיון סרטון מומלץ
חוקרים במעבדות exploit prevention labs גילו עדויות כי האקרים עושים שימוש בשירות adwords של גוגל להחדיר תוכנות מזיקות למחשבים של גולשים תמימים. bmc software, המיוצגת בישראל ע``י מטריקס, הודיעה על זמינות פתרון ניהול בקשות שירות, bmc srm, עם הפוטנציאל להפחית עלויות service desk ב-50 אחוז לפחות.פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
AdWords של גוגל משמש נוזקות פתרון ניהול בקשות שירותהגנה על אתר הארגוןלדרוג המוצר

  כתבות נוספות

Disaster Recovery Journal, מגזין מקוון בנושא המשכיות עסקית (Business Continuity או בקצרה BC) והתאוששות מאסון (Disaster Recovery או בקצרה DR). למי כדאי לגלוש באתר? מה הם יתרונות האתר על פני אחרים? כיצד ניתן להתייעץ עם מומחים בתחום דרך האתר?
29/4/2007
המשכיות עסקית

מגזין מקוון בנושא המשכיות עסקית והתאוששות מאסון, המציע מאמרים וחדשות בנושא מעניין זה, בנוסף על שלל כלים חשובים בתחום.

אתר המציע שפע של כרטיסי ברכה וגלויות אלקטרוניות הניתנים לשליחה באימייל. נחשב לאחד האתרים הגדולים בתחומו. לאלו אירועים וחגים יש באתר גלויות וכרטיסי ברכה? האם ניתן למצוא גם גלויות ברכה עבור חגים יהודיים?
26/4/2007
כרטיסי ברכה וגלויות

אתר המאפשר לשלוח כרטיסי ברכה מכל הסוגים לחברים באימייל. אחד האתרים הגדולים והמובילים בתחומו. מספק גם תזכורות לתאריכים חשובים ושומרי מסך מרהיבים.

האתר של ד``ר קופ – מציע מידע רחב במיוחד בנושאי בריאות, כושר, ומחלות. כולל אנציקלופדיה רפואית, חדשות, מאמרים ועוד. אלו שירותים נוספים וחשובים מספק האתר? כיצד ניתן להתייעץ עם מומחים רפואיים דרך האתר?
25/4/2007
ד``ר קופ בריאות וכושר

מגוון רחב של מידע בנושאי בריאות, כושר ומחלות שונות. כולל אנציקלופדיה מעולה, חדשות רפואיות, רפואת משפחה, מידע על מרכזים רפואיים המתמחים בנושאים שונים, רפואת האישה, צ`ט על נושאים רפואיים, שירות חדשות לדואר האלקטר

PayPal, אתר מסחר אלקטרוני מהפופולאריים בעולם, המציע שירות ארנק וירטואלי המאפשר לרכוש ולקנות מוצרים ברשת בצורה קלה ומאובטחת ומבלי להיחשף. מדוע הוא מצליח כול כך? מהו ייחודו? האם ניתן להשתמש בו גם מישראל?
24/4/2007
מסחר אלקטרוני

אחד השירותים הפיננסיים הפופולארי ברשת. האתר והשירות הוקמו בשיתוף עם אתר ebay.com (אתר מכירה וקניה מקוונת) כדי לאפשר רכישה או מכירה קלה יותר דרך האינטרנט.

כל מה שרציתם לדעת על קלאסטרים (אשכול מחשבים או באנגלית Cluster). מגזין Cluster Monkey מספק מידע בתחום, מאמרים, חדשות, מדריכים ועוד. איך בונים קלאסטר? האם  זהו פתרון שמתאים גם לארגון שלך? מאיפה מתחילים?
23/4/2007
הכל על קלאסטרים

מגזין מקוון המיועד לנושא האשכולות, הכולל מידע מגוון בתחום, כולל מאמרים, חדשות, הסברים לגבי כתיבת תוכניות לאשכולות ועוד חומר רב.

מאגר תמונות ענק עבור מפתחי ובעלי אתרים, הכולל יותר מ-7 מיליון תמונות הניתנות להורדה למחשב ולפרסום בכל אתר אחר. האם השירות זמין לכל משתמש? מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בו כמקור העיקרי לתמונות לאתר שלכם?
22/4/2007
מאגר תמונות להורדה

מאגר תמונות ענק למפתחי ובעלי אתרים. יותר מ-7 מיליון תמונות תמונות, אותן ניתן להוריד למחשב ולהעלות לכל אתר אחר, תמורת מחיר מנוי.

The Artchive, אחד המוזיאונים המקוונים הגדולים בעולם. כולל אוסף עצום של יצירות אמנות הממוינות לפי שמות היוצרים, זרמים אומנותיים ועוד. יצירות של אלו אמנים מובילים בעולם ניתן למצוא בו? האם כל היצירות זמינות לצפייה בחינם?
19/4/2007
ארכיון יצירות אמנות

אחד המוזיאונים המקוונים הגדולים ביותר בעולם. אוסף עצום של יצירות אמנות הממוינות לפי שמות היוצרים, זרמים אומנותיים, גלריות, סקירות וביקורות של יצירות, סמיכויות, קישורים ובחירת העורכים. פיקאסו, שגאל, דאלי, מגריט,

Project Gutenber - פרויקט גוטנברג הוא מיזם עצום ממדים ליצירת ספריה ממחושבת חופשית באינטרנט, של ספרים ופרסומים שונים מתוך הקלאסיקה האנגלית והעולמית. אלו ספרים ניתן למצוא בו? איך האתר מצליח לא לעבור על חוקי זכויות יוצרים? האם ניתן לשמור את הספרים על המחשב?
18/4/2007
פרויקט גוטנברג

פרויקט גוטנברג הוא מיזם עצום ממדים ליצירת ספריה ממחושבת חופשית באינטרנט, של ספרים ופרסומים שונים מתוך הקלאסיקה האנגלית והעולמית. באתר ניתן לקרא עשרות אלפי ספרים אלקטרוניים מתחומים שונים שנכתבו במאות השנים האחרו

אתר הדרכה ללימוד שפות זרות בקלות ובמהירות הכולל מדריכים, בין השאר, לשפות: עברית, אנגלית, רוסית וערבית. לאלו עוד שפות ניתן למצוא מדריכים באתר? מה הרמה שאליה יכול להגיע המשתמש מלימוד באתר זה?
17/4/2007
לימוד שפות זרות

מדריך ללימוד שפות, המאפשר ללמוד בקלות ובמהירות שפות שונות, כולל עברית, אנגלית, רוסית, ערבית ועוד. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור שפה, לבחור נושא ואז לעבור על התמונות ולשמוע איך אומרים כל דבר ודבר באותה שפה.

Webopedia, מילון מקוון ומנוע חיפוש למונחים והגדרות בנושא מחשבים ואינטרנט. האם ניתן להסתמך עליו כמקור אמין בתחום? למי מיועד האתר? מה הם יתרונותיו על פני מילוני מחשבים אחרים ברשת?
16/4/2007
מילון מחשבים

מילון מקוון ומנוע חיפוש למונחים והגדרות בנושאי מחשב ואינטרנט. מאפשר חיפוש קל ונוח לכמעט כל מושג חשוב מעולם המחשבים.

ITWorld אתר המציע כתבות, ראיונות, מאמרים, podcasts (פודוקאסטים) וחדשות בתחום ה-IT (ר``ת Information Technology או בעברית, טכנולוגיות מידע). אלו שירותים ייחודיים נוספים הוא מציע עבור מנהלי ואנשי IT? מחקרים של אלו חברות מובילות הוא מפרסם?
15/4/2007
טכנולוגיות מידע

אתר המציע כתבות, ראיונות, מאמרים, podcasts וחדשות בתחום ה-IT, וכן Newsletter בנושאים לפי בחירתך, מגמות וטרנדים משפיעים בתחום, ועוד.

מגזין אוכל מקוון המספק מתכונים, סרטוני הדרכה, טיפים, עצות ועוד. אלו סוגי מתכונים ניתן למצוא בו? האם הוא מתאים גם לצרכים שלך? אלו שירותים ייחודיים נוספים הוא מספק?
12/4/2007
אוכל, מתכונים ובישול

מגזין אוכל מעולה. כולל מתכונים, סרטוני הדרכה, טיפים, עצות ועוד.

Computer Hope – התקווה למחשב, מרכז תמיכה טכנית למשתמשי מחשב המספק תשובות לאלפי שאלות נפוצות בתחום המחשוב. באלו נושאים הוא עוסק? האם הוא מתאים גם לך? מהם יתרונותיו הייחודיים?
11/4/2007
תמיכה טכנית

מרכז עזרה למשתמשי מחשב. באתר ניתן למצוא תשובות לשאלות של גולשים, מילון מונחי מחשב, היסטוריה של המחשב, קישורים לדרייברים שונים ועוד.

גרסה מקוונת של העיתון הפופולארי ה-Wall Street Journal (וול סטריט ג`ורנל). מה ניתן למצוא באתר? אלו חידושים מיוחדים הוא כולל לעומת הגרסה הפיזית? האם כל הכתבות בו זמינות בחינם?
10/4/2007
וול סטריט ג`ורנל

העיתון המוכר והפופולארי, ה-Wall Street Journal, מופיע במהדורה מקוונת. כולל כל החדשות בנושאי פוליטיקה, כלכלה, בריאות, שיווק, ועוד. כעת מציע העיתון גם ראיונות בעזרת podcasts ועוד מאפיינים חדשים.

eWeek, מגזין מחשבים מוביל עבור אנשי מחשבים בארגונים, המספק חדשות, מחקרים, מאמרים וראיונות עם מובילים בתעשייה. אלו שירותים מיוחדים הוא מספק? כיצד תוכלו להפיק תועלת אישית מהאתר?
9/4/2007
מגזין מחשבים מוביל

אתר המציע מגזין מחשבים מקצועי מקוון לאנשי מחשוב בארגונים. כולל חדשות עדכניות, חוות דעת, מחקרים וראיונות עם אנשים ממגוון תעשיות.

אתר המציע חדשות, מידע, עצות ודוגמאות בכל הקשור ל-CRM (ר``ת של Customer Relationship Management או בעברית, ניהול קשרי לקוחות). כיצד ניתן להשיג מטרות עסקיות דרך ניהול קשרי לקוחות נכון? איך משפרים ROI של תוכניות CRM? לאלו משתמשים מתאים המידע שבאתר?
8/4/2007
ניהול קשרי לקוחות

אתר המציע חדשות, מידע, עצות ודוגמאות בכל הקשור ל-CRM, במטרה לעזור למתעניינים בתחום למצות את המירב, להשיג מטרות עסקיות, ולשפר ROI של תוכניות ה-CRM.

עיתון מקצועי בנושא אקלים, איכות הסביבה ואנרגיה חסכונית. כיצד ניתן לחסוך באנרגיה? אלו חלופות ירוקות קיימות? מה גם אתה יכול לעשות על מנת לתרום לאיכות הסביבה? איך ניתן לצמצם את צריכת החשמל של המזגן?
5/4/2007
אקלים איכות הסביבה

עיתון מקצועי בנושאי אקלים, איכות וסביבה, שיטות יישומיות לחיסכון באנרגיה, בנייה ירוקה, אנרגיה חלופית, אוורור, מיזוג אוויר, קירור וחימום, מכרזים והזדמנויות עסקיות, יוזמה ובנייה. כמו כן מתפרסם בעיתון מגוון רחב של

אתר המספק מידע אודות ארץ ישראל בעידן התנ``ך. אלו פרטים מפתיעים תוכלו למצוא בו על ההיסטוריה של ארץ ישראל? על אלו מקומות היסטוריים ניתן למצוא בוא סיקורים? כיצד גם אתה יכול להשתתף בעריכת התכנים באתר?
4/4/2007
ישראל דרך ראי היסטורי

אתר אודות ארץ ישראל בתקופת העולם העתיק, הכולל מידע רב, מגוון ומעניין בנושאי ארכיאולוגיה, היסטוריה ומקרא. כולל מאמרים, לקסיקון וקישורים.

JavaScriptKit, אתר המוקדש לשפת ג`אווה סקריפט. האתר מספק למשתמש מדריכים בתחום, טיפים עצות ועוד. אלו כלים ייחודיים יוכל למצוא באתר המתכנת בג`אווה סקריפט? מה היתרונות שלו על פני אתרים אחרים בתחום?
3/4/2007
הכל על ג`אווה סקריפט

אתר המוקדש לתכנות בשפת ג`אווה סקריפט. ניתן למצוא מדריכים, טיפים, עצות, כלים שונים, ביקורות על ספרים בנושא, פורומים ועוד.

Astalavista, אתר המספק דרכים לאיתור בעיות אבטחה ופתרונן. מדוע כדאי גם לך להיכנס אל האתר? אלו מומחים מובילים בתחום האבטחה תומכים באתר? מדוע גם האקרים מוזמנים להיכנס ולתקוף את האתר?
2/4/2007
הכל על אבטחה

לפי המוטו ``ההגנה הטובה ביותר היא התקפה``, מציע אתר זה איתור בעיות אבטחה, ופתרונות לבעיות הללו. זהו אתר של קהילת האקרים ואנשים המתעניינים באבטחה, המהווה פלטפורמה הן למומחי IT ואבטחה, והן למתחילים, ולכל מי שמתענ

b-eye-network, אתר המוקדש לתחום תובנות עסקיות (BI או Business Information) הכולל חדשות, טורים, מאמרים ובלוגים. מה הייחוד של האתר לעומת אתרים אחרים? לאילו תעשיות מתאים האתר? האם גם לתעשייה שבה אתה עוסק?
1/4/2007
תובנות עסקיות (BI)

האתר מרכז טורים, חדשות, מאמרים ובלוגים, הנכתבים על-ידי מספר מומחים בתחום ה-BI. כמו כן, תמצא באתר חדשות ומידע אודות אירועים בתחום.

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2006
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2005
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2004
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2003
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר

  כתבות לפי קטגוריות
אבטחה (52)
אינטרנט (421)
חומרה (106)
יישומים (32)
ניהול (52)
סלולר (47)
עובדים (919)
עסקים (190)
שירותים (166)
תוכנה (189)
תקשורת (33)
תשתיות (126)


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב