הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שני 28 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  היום באתרים

מקרא גשר, אתר ללימודי תנ``ך. באתר ניתן למצוא את הטקסט המלא של התנ``ך, מאמרים, אנציקלופדיה בנושא, סיכומים ועוד. האם הוא מתאים גם ללומדים לבגרות בתנ``ך? אלו יתרונות משמעותיים תוכלו להפיק ממנו?
28/2/2007
לומדים תנ``ך

מקרא גשר – אתר ללימודי התנ``ך. באתר ניתן למצוא את הטקסט המלא של כל ספרי התנ``ך, אנציקלופדיה גדולה בנושא, סיכומים והסברים על הפרקים והפרשות השונות בתנ``ך, מאגר ניבים וביטויים מהתנ``ך ועוד.

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזיארכיון סרטון מומלץ
ibm הכריזה כי פריצת דרך של סימולציות מבוססות מחשב מאפשרת להבין לעומק התנהגות מורכבת של חומר חדש, hafnium dioxide, הנמצא בטרנזיסטורים מסיליקון. מיקרוסופט ישראל משיקה גרסה עברית של מדיה סנטר, מערכת בידור משולבת.הבעיהאתם מעוניינים למצוא בטבלת אקסל גדולה את הנתונים הקשורים לנושאים ספיציפיים בלבד, למשל, רק את שמות העובדים שמשכורותיה
פריצת דרך של סימולציות מבוססות מחשבמדיה סנטר של מיקרוסופט דוברת עבריתסינון מידע מהיר באקסל 2010לדרוג המוצר

  כתבות נוספות

יגאל צור, מדריך טיולים, סופר ועיתונאי, מביא באתרו שפע של מאמרים וסיפורים מעניינים על חוויותיו במסעותיו סביב העולם. באלו מקומות מפתיעים הוא ביקר? האם תוכלו גם אתם להפיק רווח מהמידע באתר? כיצד תוכלו ליצור קשר אישי עם צור?
27/2/2007
טיול בעולם

אתר הבית של יגאל צור , עיתונאי, סופר ומדריך טיולים. באתר ניתן למצוא שפע של מאמרים וסיפורים מעניינים על חוויותיו של צור במסעותיו ברחבי העולם. כמו כן, האתר מספק מידע על ספרים בתחום, קישורים לאתרים נוספים, מידע על

אתר המוקדש לתחום ניהול נכסי תוכנה (Asset Management Software) הכולל חדשות, מאמרים, עצות ועוד. אלו טיפים מועילים חשוב לדעת? איזה נזק משמעותי יכול להיגרם כתוצאה מניהול לא נכון של נכסי התוכנה?
26/2/2007
ניהול נכסי תוכנה

אתר המוקדש לניהול נכסי תוכנה. באתר ניתן למצוא חדשות, מאמרים, טיפים, עצות, מממשק פורומים, מידע על מוצרים וניהול נכסי תוכנה, מידע על חברות המתעסקות בתחום ועוד.

Computing, מגזין מחשבים וטכנולוגיה עבור משתמשים ארגוניים ומומחי מחשוב. אלו שירותים ייחודיים הוא מציע? באלו נושאים בתחום המחשוב הוא עוסק? האם הוא מתאים גם לך?
25/2/2007
הכל על מחשבים

מגזין מחשבים וטכנולוגיה למשתמשים בארגונים ולמומחי מחשב. באתר ניתן למצוא חדשות ודיווחים מיוחדים בתחום המחשוב לעסקים, מדריכים והמלצות, ניתוחי מגמות בשוק, מאמרי דעה, דפי מוצר שונים, לוח דרושים, פורומים ועוד.

אדריכלות נעלמת, יוזמה פרטית של האדריכל שרון רז, המתעד מזה שנתיים, בתים, בניינים ומבנים עתיקים הנמצאים על סף הכחדה. איזו גלריית תמונות מיוחדת ניתן למצוא באתר? האם תוכלו למצוא תצלומים של מבנים ארכיטקטוניים גם מעיר מגורכם?
22/2/2007
מבנים עתיקים בארץ

`אדריכלות נעלמת` הוא יוזמה פרטית של האדריכל שרון רז, המתעד מזה מעל לשנתיים בתים, בניינים ומבנים עתיקים בארץ הנמצאים על סף קריסה או הריסה. באתר ניתן למצוא גלריית צילומים נפלאה המציגה את עבודתו.

מתוקים, אתר שמוקדש כולו עבור ילדים חולי סוכרת ובני משפחותיהם. ניתן למצוא באתר מידע רב על מחלת הסוכרת ועל ילדים סוכרתיים. אלו הפתעות ושירותים ייחודיים הוא כולל? מהם המחקרים האחרונים בתחום? אלו פתרונות חדשים יצאו לשוק?
21/2/2007
ילדים חולי סוכרת

אתר המוקדש לילדים סוכרתיים ובני משפחותיהם. האתר מספק מידע ומאמרים בנושא הסוכרת, חדשות ועדכונים, מדריכים, טיפים ועצות, מקורות מידע נוספים ברשת, מספר פורומים, מילון מונחים ועוד.

מערכת לניהול משק בית ותפעול נכון של תקציב המשפחה. אלו אפשרויות ייחודיות תוכלו למצוא במערכת זו? כיצד תוכלו לחסוך בצורה משמעותית בהוצאות משק הבית דרך המערכת? האם המערכת מתאימה גם לתקציב המשפחתי הייחודי שלך?
20/2/2007
ניהול משק בית

אתר המספק מערכת לניהול תקציב המשפחה. המערכת מאפשרת לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות של המשפחה ולתכנן את התקציב המשפחתי בצורה נכונה יותר. בנוסף, ניתן למצוא באתר מאמרים בתחום, טיפים ועצות, קישורים לאתרים נוספים ועוד.

ClusterBuilder.org, אתר עבור מנהלי IT, אנשי תמיכה ואחרים העוסקים בנושא בניית אשכולות מחשבים (Clusters, או קלאסטרים). איך בונים קלאסטר? אלו פתרונות קיימים בשוק? היכן ניתן למצוא מידע בנושא בעברית?
19/2/2007
בניית אשכול מחשבים

אתר המספק מידע למנהלי IT ואנשי תמיכה בנושא אשכולות מחשבים (קלאסטרים). האתר מספק מידע רב על כל הדרכים והכלים שצריך על מנת להרכיב אשכול מחשבים ולתפעל אותו כראוי. בין השאר, האתר מספק מידע בנושא חומרה לקלאסטרים, תו

אתר הבית של עמותת המקור, עמותה ישראלית  לנושא תוכנה חופשית וקוד פתוח. אלו תוכנות ייחודיות בקוד פתוח ניתן למצוא בו להורדה? כיצד ניתן להצטרף לעמותה? האם גם אתה יכול?
18/2/2007
תוכנה חופשית, קוד פתוח

אתר הבית של עמותת המקור, עמותה ישראלית לתוכנה חופשית ולקוד מקור פתוח. באתר ניתן למצוא מידע על העמותה ועל פעילותה. כמו כן, האתר כולל מידע והסברים על הקוד הפתוח ועל תוכנות חופשיות, מאמרי דעה בנושא, חנות מוצרים מק

אתר העוסק בנושא צמחי בר בישראל. האתר מספק מידע רב בנושא פרחים וצמחי בר. בין השאר, ניתן למצוא בו מידע על: צמחי תבלין, צמחי רפואה, צמחים רעילים, צמחים מוגנים, ארבעת המינים ועוד. מהו ייחודו? האם ניתן למצוא בו צמחים בעלי מספר שמות על פי כל השמות שלהם?
15/2/2007
פרחים וצמחי בר בישראל

אתר המוקדש לצמחי הבר בישראל. באתר ניתן למצוא מידע רב בתחום, אינדקס צמחים, מאמרים, מדריכים, קישורים לפורמים ולאתרים נוספים בתחום ועוד. האתר מספק מידע בנושאי צמחי תבלין, צמחי רפואה, צמחים רעילים, צמחים מוגנים, אר

cars.com, פורטל מכוניות. מספק מדריכים עבור רוכשי מכוניות ומוכרי מכוניות, טיפים לרכב, לוח מכירות, מחירון רכב, מידע על דגמי מכוניות ועוד. האם הוא מתאים גם לישראלים? אלו שירותים ייחודיים הוא מציע? על אלו דגמי מכוניות ניתן למצוא בו מידע?
14/2/2007
מכוניות

פורטל מכוניות. באתר ניתן למצוא מדריכים לרוכשי\מוכרי מכוניות, טיפים ועצות, מאמרים, מידע כמעט על כל דגמי המכוניות הקיימות, לוח מכוניות לרכישה ועוד.

פלטפורמה מקוונת להעלאת תלונות גולשים על שירות לקוי שקיבלו מארגון או חברה במשק. כיצד ניתן לפרסם את תלונתכם? האם התלונות מטופלות? מי עומד מאחורי האתר ומה האינטרס שלו?
13/2/2007
הגשת תלונה

פלטפורמה להעלאת תלונותיהם של גולשים על שירות לקוי שקיבלו מחברות וארגונים שונים במשק. האתר, מבית מעריב, מאפשר לכל משתמש לפרסם תלונתו על השירות הלקוי שקיבל. הנהלת האתר מפנה את התלונה לגורמים המתאימים בארגון או הח

מדריך החומרה של ד``ר תומאס פבסט (Thomas Pabst), מגזין חומרה מקוון המספק סקירות והשוואות בין רכיבי חומרה, ניתוחי ביצועים, מדרכי חומרה ועוד. מדוע רבים מחשבים אותו כמספר אחת בתחום החומרה? אלו המלצות וטיפים חשובים ניתן למצוא בו לפני רכישת מחשב חדש?
12/2/2007
מדריך חומרה תומאס

מגזין חומרה מקוון המופעל מזה כעשר שנים בראשותו של ד``ר תומאס פאבסט, מומחה מחשבים מגרמניה. באתר ניתן למצוא חדשות בתחום, סקירות והשוואות של רכיבי חומרה, ניתוחים, מדריכים ויזואליים, טיפים ועצות למשתמש, פורומים ועו

מגזין מקוון עבור מנהלי מערכות מידע (Chief Information Officer או בקצרה CIO). מדוע הוא נחשב לאחד האתרים המקצועיים והאיכותיים ביותר בתחומו? על אלו נושאים הוא חולש? האם הוא מתאים גם למנהלי מערכות מידע בארץ?
11/2/2007
מנהל מערכות מידע

מגזין מקוון למנהלי מערכות מידע. באתר ניתן למצוא מאמרים מקצועיים ל-CIO, חדשות בתחום, מאמרי דעה, טיפים והמלצות, מדריכים, ניתוחים ותחזיות, דפי מוצר של מערכות שונות בתחום ועוד. המידע באתר מחולק למספר מדורים: הנהגה,

מה מושך אנשים רבים אל מייספייס? מהו סודו של מיספייס? אתר רשת קהילתית מקוונת, המפורסם בעולם. Myspace מאפשר ליצור בלוג משלו, להעלות תמונות, שירים וסרטונים לרשת, וליצור קשר עם משתמשים אחרים מרחבי העולם - רשת סייבר של קהילה אוניברסאלית. בנוסף...
8/2/2007
Myspace.com

מייספייס היא רשת קהילתית מקוונת המאפשרת לכל משתמש ליצור בלוג משלו, להעלות תמונות, שירים וסרטונים לרשת, וליצור קשר עם משתמשים אחרים מרחבי העולם.

Picshare, רשת שיתוף תמונות ישראלית. אלו שירותים ייחודיים תוכלו למצוא בו? האם ניתן להעלות אליו כל סוג של תמונה? כיצד ניתן ליצור דרכו קשרים עם צלמים נוספים?
7/2/2007
מאגר שיתוף תמונות

אתר שיתוף תמונות ישראלי. דרך האתר ניתן להעלות ולצפות בשלל תמונות בנושאים שונים ומגוונים. האתר מספק גם מאמרים ומדריכי צילום למשתמש, פורומים בהם ניתן להתייעץ ולשתף מידע בתחום, חדר צ`ט, קישורים לאתרים נוספים ועוד.

Bossproblem - בעיות בוס, אתר המספק מידע ופתרונות לניווט יום יומי בנבכי הפוליטיקה הארגונית, בהנהלת אורית ארזי, יועצת פסיכולוגית ארגונית. אלו טיפים חשובים ניתן למצוא בו? כיצד תוכלו ללמוד מניסיונם של אחרים?
6/2/2007
בעיות עם הבוס?

אתר המספק מידע ופתרונות לניווט יומיומי בפוליטיקה הארגונית, בניהולה של אורית-קלייר ארזי, יועצת פסיכולוגית ארגונית. באתר ניתן למצוא מידע, מאמרים, טיפים, סיפורים אישיים, פורומים, ועוד.

מגזין מקוון בנושא ניהול קשרי לקוחות (Client Relationship Management או בר``ת CRM). אלו מדריכים ייחודיים הוא כולל? באילו מערכות לניהול קשרי לקוחות הוא עוסק? מדוע חשוב גם לך להיכנס אליו?
5/2/2007
ניהול קשרי לקוחות

מגזין מקוון בנושא ניהול קשרי לקוחות, CRM. באתר ניתן למצוא חדשות ועדכונים בתחום, סקירות מוצרים, מאמרים, עצות וטיפים ועוד. האתר מספק מידע בנושא שירות לקוחות, מערכות לניהול קשרי לקוחות, תובנות עסקיות, מכירות ושיוו

מגזין מקוון בנושא תובנות עסקיות (BI או Business Intelligence). מספק מידע בנושאי: תובנה עסקית, ניהול ביצועים תאגידי (Corporate Performance Management  או CPM), ציות לתקנות (Compliance), אינטגרציית מידע, איכות מידע ועוד. אלו שירותים מיוחדים הוא מציע? אלו תוכנות שיכולות לעזור לכם אישית תוכלו למצוא בו?
4/2/2007
תובנות עסקיות

מגזין מקוון בנושא תובנות עסקיות (BI). האתר מספק כתבות ומידע בנושא, חדשות, מאמרים, ניתוחים, אגרון מונחים, מידע על מוצרים ופתרונות, קישורים למאגרי מידע נוספים בתחום, חנות ספרים, לוח אירועים ועוד.

בישולים, מגזין גסטרונומי מקוון מבית אסם בו תוכלו למצוא שפע של מתכונים ומידע  בנושא אוכל ובישול. אלו סוגי מתכונים תוכלו למצוא בו? כיצד תשפרו דרכו את יכולות הבישול שלכם? האם הוא מתאים גם לבשלן המתחיל?
1/2/2007
אוכל, מתכונים ובישול

מגזין גסטרונומי מקוון מבית אוסם. באתר ניתן למצוא שפע של מתכונים למאכלים שונים ומגוונים, טיפים ועצות למבשל\ת, מדריכים, מאמרים, פורום ועוד.

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2006
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2005
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2004
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2003
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר

  כתבות לפי קטגוריות
אבטחה (52)
אינטרנט (421)
חומרה (106)
יישומים (32)
ניהול (52)
סלולר (47)
עובדים (919)
עסקים (190)
שירותים (166)
תוכנה (189)
תקשורת (33)
תשתיות (126)


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב