הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שישי 23 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  היום באתרים

אתר המספק קישורים למאות מצלמות רשת ברחבי האינטרנט. באתר ניתן לצפות בשידורים חיים מעשרות מדינות ברחבי העולם. בין השאר, ניתן לצפות במצלמות רשת מהמדינות: ישראל, ארצות הברית, אנגליה, גרמניה, שוודיה, צרפת, בולגריה, אסטוניה, אירלנד, אוסטריה, פינלנד, מצרים, הודו, עיראק ועוד.
30/11/2006
מצלמות רשת

אתר המספק קישורים למאות מצלמות רשת ברחבי האינטרנט. באתר ניתן לצפות בשידורים חיים מעשרות מדינות ברחבי העולם. בין השאר, ניתן לצפות בשידורים חיים מהמדינות: ישראל, ארצות הברית, אנגליה, גרמניה, שוודיה, צרפת, בולגריה

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזיארכיון סרטון מומלץ
הפרלמנט הצרפתי יאמץ את הקוד הפתוח, כך הוחלט השבוע על ידי חברי הפרלמנט. applinx 5.1פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
קוד פתוח אפליקציות WEBהגנה על אתר הארגוןלדרוג המוצר

  כתבות נוספות

מגזין ספורט מקוון. באתר ניתן למצוא חדשות ומידע בתחומי הכדורגל והכדורסל. בתחום הכדורגל ניתן למצוא מידע על כל הליגות הישראליות ועל הליגות הבינלאומיות: האלופות, האנגלית, הספרדית, האיטלקית והגרמנית. בתחום הכדורסל ניתן למצוא מידע על ליגת העל לגברים, ליגת העל לנשים, היורולינג וה-NBA.
29/11/2006
מי בליגה?

מגזין ספורט מקוון. באתר ניתן למצוא חדשות ומידע בתחומי הכדורגל והכדורסל. בתחום הכדורגל ניתן למצוא מידע על כל הליגות הישראליות ועל הליגות הבינלאומיות: האלופות, האנגלית, הספרדית, האיטלקית והגרמנית. בתחום הכדורסל נ

מגזין מקוון בתחום המסחר האלקטרוני. האתר מספק חדשות בנושאים רבים בתחום הכוללים בין השאר: עסקים בינלאומיים, עסקים קטנים ובינוניים, אבטחת מידע, טכנולוגיות בתחום ועוד. כמו כן, ניתן למצוא באתר ראיונות עם אנשי מפתח בתחום, מידע על אירועים וכנסים, ועוד.
28/11/2006
מסחר אלקטרוני

מגזין מקוון בתחום המסחר האלקטרוני. האתר מספק חדשות בנושאים רבים בתחום הכוללים בין השאר: עסקים בינלאומיים, עסקים קטנים ובינוניים, אבטחת מידע, טכנולוגיות חדשות ועוד. כמו כן, ניתן למצוא באתר ראיונות עם אנשי מפתח,

מגזין מחשבים רב מוניטין מבין רשת CMP. האתר מספק חדשות ומאמרים במגוון נושאים רחב בתחום המחשוב וביניהם: תוכנה, חומרה, אבטחה, מכשירים ניידים, מסחר וניהול אלקטרוני ועוד. באתר ניתן למצוא גם קישורים לחדשות מכל אתרי רשת CMP.
27/11/2006
מתעדכנים

מגזין מחשבים רב מוניטין מבין רשת CMP. האתר מספק חדשות ומאמרים במגוון נושאים רחב בתחום המחשוב וביניהם: תוכנה, חומרה, אבטחה, מכשירים ניידים, מסחר וניהול אלקטרוני ועוד. באתר ניתן למצוא גם קישורים לחדשות מכל אתרי ר

אתר הבית של המוזיאון הטכנולוגי להמצאות, הממוקם בסן חוזה שבארצות הברית. באתר ניתן למצוא מידע כללי על המוזיאון, מידע על התערוכות בו, מידע היסטורי על ההתפתחות הטכנולוגית, מידע על פעילויות חינוכיות בתחום, חנות מזכרות מקוונת, תצוגות מקוונות, סרטונים ועוד.
26/11/2006
חידושים והמצאות

אתר הבית של המוזיאון הטכנולוגי להמצאות, הממוקם בסן חוזה שבארצות הברית. באתר ניתן למצוא מידע כללי על המוזיאון, מידע על התערוכות בו, מידע היסטורי על ההתפתחות הטכנולוגית במאה האחרונה, מידע על פעילויות חינוכיות בתח

אתר הבית הרשמי של עיריית ניו-יורק. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק, על מקומות בילוי בה, אירועי בידור, מוזיאונים, מידע לתיירים ומבקרים, מידע לאנשי עסקים בעיר ועוד.
23/11/2006
ניו יורק

אתר הבית הרשמי של עיריית ניו-יורק. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק, על מקומות בילוי בה, אירועי בידור, מוזיאונים, מידע לתיירים ומבקרים, מידע לאנשי עסקים בעיר ועוד.

אתר הבית של מועדון איילות הפועל מזה כ-30 שנה ומאגד בתוכו מבחר ספורטאים: רצים, הלכים, טריאתלטים ורוכבי אופניים. באתר ניתן למצוא חדשות בנושא, כתבות, מאמרים, טורים ומדורים, מחשבוני ריצה, פורום, גלריית תמונות ועוד.
22/11/2006
רצים

אתר הבית של מועדון איילות הפועל מזה כ-30 שנה ומאגד בתוכו מבחר ספורטאים: רצים, הלכים, טריאתלטים ורוכבי אופניים. באתר ניתן למצוא חדשות בנושא, כתבות, מאמרים, טורים ומדורים, מחשבוני ריצה, פורום, גלריית תמונות ועוד.

אתר Seventies Design מציע מגוון תמונות משנות השבעים, למי שמתגעגע לעשור הייחודי ההוא.
21/11/2006
Seventies Design

האתר מציע מעל 280 תמונות בנושאים שונים, הקשורים כולם לשנות השבעים, כאשר רובן צולמו בשנות השבעים עצמן. ניתן למצוא תמונות בנושא אופנה, מכוניות, סרטים, ומגוון נושאים אחרים, אותן ניתן להוריד ולהדפיס.

מוזיאון מקוון למחשבים ישנים. באתר ניתן למצוא גלריה מקוונת של מחשבים ישנים משנות החמישים ועד סוף המאה העשרים. הגלריה כוללת את תמונות המחשבים, הסברים ומידע עליהם ועוד. בנוסף ניתן למצוא מידע רב על היסטוריית המחשבים מאז שנת 1915. כמו כן, האתר מספק גם מגזין בתחום, ממשק פורומים, חנות מקוונת ועוד.
20/11/2006
מחשב ענתיקה

מוזיאון מקוון למחשבים ישנים. באתר ניתן למצוא גלריה מקוונת של מחשבים ישנים משנות החמישים ועד סוף המאה העשרים. הגלריה כוללת את תמונות המחשבים, הסברים ומידע עליהם ועוד. בנוסף, ניתן למצוא מידע רב על היסטוריית המחשב

פורטל גאדג`טים ישראלי מושקע במיוחד. באתר ניתן למצוא סיקורי מוצרים, כתבות, מאמרים, פורומים, מילון מונחים בתחום ועוד. האתר עסק בנושאים רבים בתחום הגאדג`טים החל מתקשורת סלולרית, המשך בצעצועי הייטק וכלה בנגנים ומחשבים ניידים.
19/11/2006
משתכללים

פורטל גאדג`טים ישראלי מושקע במיוחד. באתר ניתן למצוא סיקורי מוצרים, כתבות, מאמרים, פורומים, מילון מונחים בתחום ועוד. האתר עוסק בנושאים רבים בתחום הגאדג`טים החל מתקשורת סלולרית, המשך בצעצועי הייטק וכלה בנגנים וצי

האתר הרשמי החדש של נחלת בנימין, מדרחוב האמנים הוותיק והגדול מסוגו בישראל. באתר ניתן למצוא מידע אודות המדרחוב, חנות מוצרים מכוונת, מידע על פעילויות מיוחדות ועוד.
16/11/2006
יריד האמנים

האתר הרשמי החדש של נחלת בנימין, מדרחוב האמנים הוותיק והגדול מסוגו בישראל. באתר ניתן למצוא מידע אודות המדרחוב, חנות מוצרים מקוונת, מידע על פעילויות מיוחדות במקום ועוד.

אתר קהילת רוכבי האופניים של ישראל. באתר ניתן למצוא כתבות ומאמרים בנושא, עדכונים וחדשות, מידע על מסלולי טיולים, לוח אירועים בתחום, מכרזים, חנות מוצרים, קהילת פורומים ענפה, בלוגים, סרטונים בנושא שהעלו גולשים, קישורים לאתרים נוספים ועוד.
15/11/2006
רוכבים באופניים

אתר קהילת רוכבי האופניים של ישראל. באתר ניתן למצוא כתבות ומאמרים בנושא, עדכונים וחדשות, מידע על מסלולי טיולים, לוח אירועים בתחום, מכרזים, חנות מוצרים, קהילת פורומים ענפה, בלוגים, סרטונים שהעלו גולשים, קישורים ל

אתר האנציקלופדיה החופשית HighBeam מבית אוניברסיטת קולומביה. האתר מספק מידע מקצועי על אלפי ערכים בנושאים ותחומים שונים ומגוונים. בנוסף האתר מספק קישורים לעוד אלפי מקורות מידע ופרסומים באינטרנט. כמו כן, קיים באתר גם מנוע חיפוש המאפשר לחפש מידע באתר או במקורות אחרים באינטרנט.
14/11/2006
אנציקלופדיה

אתר האנציקלופדיה החופשית HighBeam מבית אוניברסיטת קולומביה. האתר מספק מידע מקצועי על אלפי ערכים בנושאים ותחומים שונים ומגוונים. בנוסף האתר מספק קישורים לעוד אלפי מקורות מידע ופרסומים באינטרנט. כמו כן, קיים באתר

אתר הבית של ארגון התוכנות החופשיות GNU. באתר ניתן למצוא מידע על הארגון, על השקפת העולם שהוא מייצג, על פרויקטים בו, קישורים לאתרים נוספים ועוד. כמו כן, ניתן למצוא דרכו עשרות תוכנות חופשיות לשימוש ללא כל תשלום.
13/11/2006
קוד פתוח

אתר הבית של ארגון התוכנות החופשיות GNU. באתר ניתן למצוא מידע על הארגון, על השקפת העולם שהוא מייצג, על פרויקטים בו, קישורים לאתרים נוספים בתחום ועוד. כמו כן, ניתן למצוא דרכו עשרות קישורים להורדת תוכנות חופשיות.

אתר ללימוד שפת ויזואל בייסיק. האתר מספק מדריכים ללימוד השפה, טיפים וטריקים, דוגמאות, קודי מקור,  המלצות על ספרים בתחום, מידע על ActiveX, לינקים לאתרים נוספים ועוד.
12/11/2006
לומדים VB

אתר ללימוד שפת ויזואל בייסיק. האתר מספק מדריכים ללימוד השפה, טיפים וטריקים, דוגמאות, קודי מקור, המלצות על ספרים בתחום, מידע על ActiveX, לינקים לאתרים נוספים ועוד.

מדריך צופית – פורטל תיירות ונופש מקיף. באתר ניתן למצוא כתבות על תיירות בארץ, מאמרים, טיפים, אינדקס צימרים, אינדקס מלונות, מידע על מסלולי טיולים ואטרקציות, אינדקס מסעדות, מפות למטיילים, מידע על מבצעים וקופונים במתנה, מידע על אירועים ופסטיבלים ברחבי הארץ ועוד.
9/11/2006
נופשים בארץ

מדריך צופית – פורטל תיירות ונופש מקיף. באתר ניתן למצוא כתבות על תיירות בארץ, מאמרים, טיפים, אינדקס צימרים, אינדקס מלונות, מידע על מסלולי טיולים ואטרקציות, אינדקס מסעדות, מפות למטיילים, מידע על מבצעים וקופונים ב

אתר המספק קריקטורות ואיורים לאירועים, למתנות, לעסקים ולצרכים נוספים. האתר מספק מידע על ``קריקטורה``, החברה המנהלת את האתר והמספקת את השירותים השונים, מאמרים, דוגמאות לקריקטורות ועוד. דרך האתר ניתן להזמין קריקטורות באופן מקוון או להזמין קריקטוריסט לאירועים. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם מפעילי האתר בצורה מקוונת באמצעות תוכנת Skype.
8/11/2006
מאיירים ומציירים

אתר המספק קריקטורות ואיורים לאירועים, למתנות, לעסקים ולצרכים נוספים. באתר ניתן למצוא מאמרים בתחום, דוגמאות לקריקטורות, מידע על ``קריקטורה``, החברה המנהלת את האתר והמספקת את השירותים בו ועוד. דרך האתר ניתן להזמי

Bartleby.com, הוא פרויקט ללא מטרת רווח המספק ספריית מידע מקוונת עצומת מימדים. באתר ניתן למצוא ספרים מקוונים בנושאים רבים, מילונים, אנציקלופדיות, טקסטים שונים, ספריית ציטוטים ועוד. המידע באתר מסופק ממגוון מקורות רב כמו אוניברסיטת קולומביה, The World Factbook של ה-CIA, התנ``ך, ועוד.
7/11/2006
אוטוסטרדת המידע

Bartleby.com, הוא פרויקט ללא מטרת רווח המספק ספריית מידע מקוונת עצומת מימדים. באתר ניתן למצוא ספרים מקוונים בנושאים רבים, מילונים, אנציקלופדיות, טקסטים שונים, ספריית ציטוטים ועוד. המידע באתר מסופק ממגוון מקורות

אתר הבית של חברת Ergo4u המתמחה בייעוץ ארגונומי לסביבה הממוחשבת. באתר ניתן למצוא מגוון פתרונות ועצות בתחום הארגונומיה המקלים על העבודה מול המחשב, מידע על החברה עצמה ושירותיה, טיפים וסרטוני הדרכה לתרגילי פעילות ייחודיים לסביבה הממוחשבת ועוד.
6/11/2006
עובדים נכון

אתר הבית של חברת Ergo4u המתמחה בייעוץ ארגונומי לסביבה הממוחשבת. באתר ניתן למצוא מגוון פתרונות ועצות בתחום הארגונומיה המקלים על העבודה מול המחשב, מידע על החברה עצמה ושירותיה, טיפים וסרטוני הדרכה לתרגילי פעילות י

אתר המספק עדכונים רבים לתוכנות בתחומים שונים ולדרייברים של רכיבי חומרה מגוונים. כמו כן, ניתן למצוא באתר גם טיפים שונים לטיפול בתקלות נפוצות במחשב, קישורים להורדת תוכנות שונות ועוד.
5/11/2006
עדכון תוכנה

אתר המספק עדכונים רבים לתוכנות בתחומים שונים ולדרייברים של רכיבי חומרה מגוונים. כמו כן, ניתן למצוא באתר גם טיפים שונים לטיפול בתקלות נפוצות במחשב, קישורים להורדת תוכנות שונות ועוד.

אתר המנסה לספר את ההיסטוריה בצורה של תמונות. באתר ניתן למצוא מאות תמונות ממאורעות חשובים בהיסטוריה של האדם במהלך 150 השנים האחרונות. ניתן למצוא תמונות באתר על פי הנושא שלהם או באמצעות מנוע החיפוש באתר. כמו כן, האתר מספק גם קישורים לאתרים נוספים בתחום.
2/11/2006
דבר בתמונות

אתר המנסה לספר את ההיסטוריה בתמונות. באתר ניתן למצוא מאות תמונות ממאורעות חשובים בהיסטוריה של האדם במהלך 150 השנים האחרונות. ניתן למצוא תמונות באתר על פי הנושא שלהם או באמצעות מנוע חיפוש הקיים בו. כמו כן, האתר

נקודת מבט, האתר הישראלי לרפואת עיניים. האתר מספק מידע על כל הקשור בראיה וברפואת עיניים כמו מחלות עיניים, ליקויי ראיה, דרכים להסרת משקפיים, מידע על עדשות ראייה ועוד. כמו כן, האתר מספק גם חדשות ועדכונים בתחום, ממשק פורמים מתקדם, בדיקות עיניים מקוונות, אינדקס אופטומטריסטים, קישורים לאתרים נוספים ועוד.
1/11/2006
רואים 66

נקודת מבט, האתר הישראלי לרפואת עיניים. האתר מספק מידע על כל הקשור בראייה וברפואת עיניים כמו מחלות עיניים, ליקויי ראיה, דרכים להסרת משקפיים, מידע על עדשות ראייה ועוד. כמו כן, האתר מספק גם חדשות ועדכונים בתחום, מ

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2006
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2005
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2004
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2003
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר

  כתבות לפי קטגוריות
אבטחה (52)
אינטרנט (421)
חומרה (106)
יישומים (32)
ניהול (52)
סלולר (47)
עובדים (919)
עסקים (190)
שירותים (166)
תוכנה (189)
תקשורת (33)
תשתיות (126)


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב