הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שישי 23 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  היום באתרים

נושא הפרטיות של משתמשים באינטרנט מטריד אתכם? אתם מעוניינים לדעת יותר על הבעיות החוקיות השונות הקשורות בהגנה על פרטיותם של האזרחים בישראל? האתר הנבחר שלנו להיום, "האח הקטן", מספק מענה.
17/11/2011
האח הקטן - עד כמה חשובה הפרטיות?

והיום אנחנו ממליצים לכם על "האח הקטן" - בלוג שמפעיל עו"ד של האגודה לזכויות האזרח אבנר פינצ'וק, אשר חבר גם במועצה הציבורית להגנת הפרטיות. בבלוג ניתן למצוא סקירה מקיפה על נושא הפרטיות של האזרחים בישראל

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזיארכיון סרטון מומלץ
גוגל מכריזה השבוע על השקתו הרשמית של שירות המוזיקה החדש שלה, אשר יתחרה ראש בראש מול ה-itunes של אפל. מה הוא מציע? אילו יתרונות ייחודיים הוא מספק שאין ב-itunes של אפל? קראו בכתבה הבאה.החברה השיקה  תכנית חדשה שתסייע לעסקים לשדרג למערך הדפסה של לקסמרק בתנאים נוחים במיוחד.פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי גחוקרים מאוניברסיטת tokai שביפן הצליחו לפתח מכונית מרוצים שפועלת באמצעות אנרגיית האור בלבד. איך היא נראית? לחצו על הסרטון הבא כדי לגלות.
גוגל משיקה שירות מוזיקהגטר טק: "מהפיכת המסלולים של לקסמרק"הגנה על אתר הארגוןאיך להפעיל מכונית באמצעות האור?

  אתרים באבטחה

מדינת ישראל יוצאת השבוע לאחד מהפרויקטים היותר שנויים במחלוקת שלה - הקמת המאגר הביומטרי. אם גם אתם רוצים לדעת מדוע יש כל כך הרבה מתנגדים למיזם הזה ומדוע הוא מסוכן היכנסו לאתר הנבחר שלנו להיום.
2/11/2011
אומרים לא! למאגר הביומטרי

והיום אנחנו ממליצים לכם על המרכז לעצירת חוק המאגר הביומטרי - אחד מהחוקים היותר שנויים במחלוקת שיצאו בשנים האחרונות מכנסת ישראל. במסגרת החוק החדש תאסוף מדינת ישראל את פרטיהם הביומטריים של כל אזרחי ישר

מחפשים מידע בתחום האבטחה לארגונים? רוצים לאבטח את תשתיות המחשוב שלכם בצורה טובה יותר? האתר הנבחר שלנו להיום, Security Magazine, מספק מענה.
23/5/2011
Security Magazine - אבטחה לארגונים

והיום אנחנו ממליצים לכם על האתר של Security Magazine - מגזין, כפי ששמו מרמז, עוסק בתחום האבטחה לארגונים. באתר של Security Magazine ניתן למצוא חדשות בתחום, מאמרים ומידע מועיל נוסף. יתרונותיו הב

רוצה לדעת יותר על אבטחת IT בארגונים? מעוניין להתעדכן בחדשות החמות ביותר בתחום? האתר הנבחר שלנו להיום, IT Security, מספק פתרון.
3/1/2011
IT Security - אבטחה בארגונים - כיצד?

והיום אנחנו ממליצים לכם על IT Security מגזין חדשותי בתחום האבטחה למנהלי מידע בארגונים אשר מביא סיקור מקיף ומקצועי על כל הנעשה בתחום, כולל אירועים חשובים שמתרחשים בתחום, פרצות שנתגלו, עדכוני אבטחה שמש

אתר האינטרנט של חברת איי פי וי סקיוריטי (iPV Security), המציעה מגוון פתרונות אבטחה לארגונים, מציע מספר שירותים מקוונים מעניינים בתחום. מה הם?
10/5/2010
איי פי וי סקיוריטי – אבטחה

חברת איי פי וי סיקיוריטי (iPV Security) מספקת שירותי אבטחה לארגונים ופתרונות פרו אקטיביים uמונחה נכסים. באתר האינטרנט של איי פי וי סיקיוריטי ניתן למצוא מידע מפורט אודותיה ועל שירותיה, וכמו גם, מגוון

רוצה לדעת עד כמה בטוחה הרשת של הארגון שלך ועד כמה היא חסינה מפני פריצות? חברת ICSA Labs מספקת פתרון. מה הוא? אילו פרטים מעניינים ניתן למצוא באתר האינטרנט שלה?
5/4/2010
ICSA Labs - עד כמה בטוחה הרשת שלכם?

והיום אנחנו ממליצים לכם על אתר האינטרנט של ICSA Labs, חטיבה עצמאית בחברת VerizonBusiness המספקת שירותי אבטחה ותקשורת לעסקים. ICSA Labs עוסקת, מזה למעלה מ-20 שנה, בבדיקות אובייקטיביות ובלתי של מאות מ

רוצים לדעת יותר על עולם האבטחה? אתר האינטרנט הנבחר שלנו להיום, "חדשות עולם הבטחון", יכול לספק מענה.
23/11/2009
חדשות עולם הבטחון - מה תמצא בו?

"חדשות עולם הבטחון" הוא פורטל מקצועי בנושא אבטחה שהוקם על ידי חברת Alarms4U, המתמחה במערכות אזעקה, במטרה לתת מענה לאנשי מקצוע ומשתמשים רגילים בתחום האבטחה, הביטחון והבית החכם. יתרונותיו הבולט

רוצים לדעת מהי תוכנת האנטי וירוס המומלצת ביותר? מהו הפיירוול הכי חזק? איזו חבילת אבטחה (Security Suit) כדאי לרכוש? האתר הנבחר שלנו להיום יכול לסייע לכם בכך. איך?
9/8/2009
AV-Test.org - בדיקות אבטחה

האתר הנבחר שלנו להיום הוא האתר של חברת AV-Test GmbH - חברה המתמחה בבדיקות אבטחה למוצרי אבטחה שונים, כולל תוכנות פיירוול, אנטי וירוסים וחבילות אבטחה כוללות. יתרונותיו הבולטים ל-AV-Test G

למכור, לקנות, להשוות, להתייעל, לחסוך – הכל במקום אחד.
24/3/2009
יד שניה למגזר העסקי

אתר WeSale מהווה מקום מפגש בין אנשי עסקים, מנהלי רכש, יזמים ומקבלי החלטות המעוניינים למכור או לקנות ציוד יד שניה וציוד משומש למגזר העיסקי. בעידן בו ההתייעלות היא ערך עיסקי נכבד, ההזדמנות למכור ציוד בעל ערך של

רוטקטים (rootkits) הם וירוסים מסוכנים וקשים לזיהוי אשר יכולים לפגוע במידע השמור אצלכם במחשב. איך תוכלו להתגונן מפני רוטקטים ואיפה תוכלו למצוא מידע מורחב עליהם?
25/1/2009
אנטי רוטקיט

רוטקיטים הן תוכנות זדוניות המאפשרות למי ששלח אותן להשתלט על המחשב בו הן מותקנות ולגנוב ממנו מידע. תוכנות אלו קשות יחסית לזיהוי ולא תמיד מאותרות על ידי תוכנות האבטחה הסטנדרטיות. אתר האינטרנט Antirootkit.com מביא

אתר SpamPal מציע תוכנה מועילה במיוחד, המפרידה את הספאם מהדואר. למי זה מתאים? למי זה לא מתאים? איך התוכנה עובדת? כל התשובות מיד.
26/10/2008
החבר שלך בדוא``ל

האתר של היום מציע תוכנה מיוחדת המאפשרת לך להפריד בין הודעות הדואר האלקטרוני החשובות לך, לבין הודעות ספאם מיותרות. התוכנה מזהה את הספאם בעזרת רשימות DNSBL היודעות לזהות מקורות מסויימים לספאם.

אתר Information Security Forum (או ISF) מתמקד בכל הקשור לאבטחת מידע. מה זה IRAM? איך מונעים דליפת מידע מהארגון? ומה עוד אתם לא יודעים על אבטחה?
27/7/2008
פורום המומחים

האתר של היום מספק מידע בתחום האבטחה, כולל מידע על אירועים, קורסים, וכנסים באבטחת מידע ברחבי העולם. האתר מציע הדרכה ופתרונות מעשיים לכל אתגרי האבטחה המשפיעים על המידע בארגונים.

אתר SecurityPark הוא אתר המתמקד בכל הקשור לאבטחה. איזה פתרונות ביומטריים יכולים להגן על הארגון שלך? מה הפתרונות המיועדים ספציפית לארגוני IT? מה עלות הפתרונות הללו?
22/6/2008
המומחים לשירותך

האתר של היום מיועד לאנשי האבטחה בארגונים השונים, ומציע להם נקודת מפגש בה יוכלו לעקוב אחר חדשות בנושא אבטחה, לקרוא מאמרים מעניינים בנושא, לבדוק מה חדש בתחום הפתרונות ועוד.

אתר ה-CISOHandbook הוא אתר המיועד למומחי ומקצועני אבטחה בארגונים, וככזה הוא מציע משאבים, חדשות ומאמרים בנושא. באתר תוכל גם לבדוק את רמת הידע שלך בעזרת מושגים - אז מה זה MAC? ומה עם Spoofing? בוא לגלות.
25/5/2008
מה אתה יודע בתחום?

מטרת האתר של היום היא ליצור פורום שבו יוכלו מנהלי אבטחה לחלוק רעיונות ובעיות, הנוגעים לפיתוח וניהול אבטחה ארגונית. כפי ששם האתר מרמז, מדובר במדריך נוח ל-CSO (ה-Chief Security Officer) ול-CISO (ה-Chief Informati

אתר ``שומר`` (Shomer) מציע לכם תוכנות שיאפשרו לכם לעקוב אחרי בן או בת הזוג, לבדוק מה עושים הילדים באינטרנט, או לעקוב אחרי עובדים. מעקב מקוון וחשוב.
28/4/2008
בקרה ומעקב

האתר של היום מציע לכם דרך לבדוק מה בדיוק עושים אנשים סביבכם באינטרנט. בין אם ברצונכם לבדוק שהעובדים שלכם לא מבזבזים את זמנם בשיטוט באינטרנט, בין אם אתם חושדים בבן/בת הזוג שלכם, ובין אם אתם רוצים לוודא שהילדים ש

אתר CSOOnline מציע מידע חשוב על אבטחה (לא רק של מחשב), אבטחת מידע וניהול סיכונים. איך יוצרים סיסמאות ``נכונות`` יותר? מתי גורסים מסמכים? שאלות חשובות, שחשוב לחלוק עם כולם!
20/1/2008
להעביר את זה הלאה!

האתר של היום עוסק בנושאים חמים וטרנדים עדכניים בתחום האבטחה. האתר דן בחידושים, קשיים ואתגרים, מציע חדשות, סקירות, ראיונות עם מומחים, בלוגים, טיפים, Newsletter, ועוד.

באתר ISSA (ר``ת: Information Systems Security Association) ניתן למצוא מאמרים, כתבות ו-Webcasts בנושא אבטחת מידע. כמו כן, ניתן למצוא דרכו מומחי אבטחה בכל מקום ואזור בעולם. מה עוד אפשר ללמוד על אבטחת מידע? לא מעט...
16/12/2007
ISSA

האתר של היום כולל חדשות עדכניות, מאמרים וראיונות בכל הנוגע לאבטחת מידע - נושא חם וחשוב היום. האתר מציע מרכז לימודי, לוח עבודות בתחום, משאבים, Webcasts, מדריכים וסקרים - הכל בנושא אבטחת מידע.

אתר הבית של SANS, המכון ללימוד והסמכה למאבטחי מידע ותקשורת. באתר מידע רב בנושא אבטחת תוכנה, אבטחת חומרה, אבטחת רשתות ועוד. אלו שירותים ייחודיים נוספים הוא מציע?
4/11/2007
SANS

האתר של היום הוא האתר של מכון SANS, מקור להדרכות, מחקר ורישוי בנושאי אבטחה. האתר מציע הדרכות בנושאי אבטחות תוכנה, חומרה ומחשבים, בנוסף על משאבים מגוונים בנושאי אבטחה.

באתר זה ניתן למצוא השוואת תוכנות אנטי-וירוסים מפורטות, עם פירוט מספר האיומים (באחוזים) שהאנטי-וירוס מצליח לזהות.
2/9/2007
AV Test

האתר הוא פרוייקט של ה-Business Information Workgroup, בשיתוף עם אוניברסיטאות, לבדיקת תוכנות כמו תוכנות אנטי-וירוס, תוכנות Firewall ותוכנות אנטי-רוגלות במרווחי זמן קבועים. בנוסף, ניתן לקבל עדכונים לגבי וירוסים ו

אתר פשיטא מספק במה ליצירה יהודית באשר היא, באינטרנט. כולל אתרים רציניים יותר, אך גם אתרי קריקטורות יהודיות.
11/7/2007
פשיטא

פשיטא מנסה לתת במה רבגונית ליצירה יהודית באינטרנט. האתר הוא למעשה אינדקס לינקים מתעדכן לאתרי יצירה יהודית איכותית באינטרנט, ללא עמדה שיפוטית לגבי הזרמים השונים. באתר ניתן למצוא יצירות שונות, החל בתיאטרון יהודי

אתר נתיבי איילון מאפשר לך להתעדכן בכל עת במצב הכבישים בנתיבי איילון, לבדוק עומסים, לראות צילומים ממצלמות המצלמות בזמן אמת, ולתכנן נסיעה עוד לפני יציאתך מהבית.
22/5/2007
נתיבי איילון

האתר המשודרג של נתיבי איילון. באמצעותו ניתן להתעדכן במצב התנועה באחת ממערכות הכבישים החשובות במדינה. האתר מאפשר לצפות בשידורים חיים מנקודות שונות על הכביש. בנוסף, ניתן למצוא מידע על החברה עצמה, פרוייקטים שהיא מ

פורטל תוכן לעיצוב ותכנון הבית, כולל סדנאות בנושא, והפניות חשובות. הכל בנושא עיצוב, אדריכלות, שיפוצים ועוד.
16/5/2007
BVN

``בית&נוי`` הנו מגזין ידוע ומוכר לתכנון ועיצוב הבית. כעת, מוצע המגזין בגרסא מקוונת. האתר מציע תכנים ממהדורות מודפסות של המגזין, בנוסף על כתבות ומדורים שהנם בלעדיים לפורטל, וכן תוכניות ייחודיות לעיצוב הבית, מערכ

האתר הבא מאפשר לך גם לארגן, לסדר ולמיין את אוסף הסרטונים שלך, כמו גם להוריד סרטונים ממגוון מקורות.
10/5/2007
Dabble

שירות וידאו מעניין המאפשר למשתמש לערוך סדר בכל הסירטונים בהם הוא צופה. האתר מספק מנוע חיפוש המאפשר לערוך חיפוש בכל אתרי שיתוף הסרטונים הגדולים באינטרנט. כמו כן, משתמשים יכולים לערוך רשימת סרטונים לצפייה בהם נית

האתר של ד``ר קופ – מציע מידע רחב במיוחד בנושאי בריאות, כושר, ומחלות. כולל אנציקלופדיה רפואית, חדשות, מאמרים ועוד. אלו שירותים נוספים וחשובים מספק האתר? כיצד ניתן להתייעץ עם מומחים רפואיים דרך האתר?
25/4/2007
ד``ר קופ בריאות וכושר

מגוון רחב של מידע בנושאי בריאות, כושר ומחלות שונות. כולל אנציקלופדיה מעולה, חדשות רפואיות, רפואת משפחה, מידע על מרכזים רפואיים המתמחים בנושאים שונים, רפואת האישה, צ`ט על נושאים רפואיים, שירות חדשות לדואר האלקטר

Astalavista, אתר המספק דרכים לאיתור בעיות אבטחה ופתרונן. מדוע כדאי גם לך להיכנס אל האתר? אלו מומחים מובילים בתחום האבטחה תומכים באתר? מדוע גם האקרים מוזמנים להיכנס ולתקוף את האתר?
2/4/2007
הכל על אבטחה

לפי המוטו ``ההגנה הטובה ביותר היא התקפה``, מציע אתר זה איתור בעיות אבטחה, ופתרונות לבעיות הללו. זהו אתר של קהילת האקרים ואנשים המתעניינים באבטחה, המהווה פלטפורמה הן למומחי IT ואבטחה, והן למתחילים, ולכל מי שמתענ

אתר המוקדש לנושא ה-Rootkits (רוטקיטים), נוזקות מסוכנות אשר יודעות ל``להתחבא`` מפני מערכות הפעלה ומפני תוכנות אבטחה. איך הן יכולות לפגוע במחשב שלך? אלו פתרונות האתר מציע בנושא? כיצד ניתן לאתר אותן?
22/1/2007
רוטקיט

אתר המוקדש לתחום ה-Rootkits, נוזקות מסוכנות אשר יודעות ``להתחבא`` מפני מערכת ההפעלה ומפני תוכנות האבטחה. באתר ניתן למצוא מידע טכני רב על ה-Rootkits, הסכנות והאיומים שהם יוצרים, על דרכים לזהות אותם ולטפל בהם ועו

Anti-Phishing Working Group (בר``ת APWG), מייזם ייחודי של חברות מחשוב מובילות בעולם למלחמה נגד התופעות פישינג (גניבת זהויות) ופארמינג (Pharming, גניבת כתובות אתרי אינטרנט). אלו פרטים מפתיעים תוכלו לגלות בו? מהו יתרונו הייחודי? מי תומך באתר?
14/1/2007
מלחמה נגד פישינג

Anti-Phishing Working Group (בר``ת APWG) הוא מייזם של מאות חברות ותאגידים בעולם אשר התאגדו להילחם בתופעת הפישינג (גניבת זהויות) והפארמינג (גניבת כתובות של אתרי אינטרנט). באתר ניתן למצוא מידע ומאמרים בתחום, חדשו

אתר המוקדש למלחמה נגד ספאם (spam). מספק חדשות ועדכונים בנושא ספאם, מדריכי אבטחה, עצות למניעת ספאם, מידע על מוצרי ותוכנות אנטי ספאם ועוד. האתר מתאים ל- משתמשי קצה, מנהלי מערכות ומשווקים. באיזו תדירות הוא מתעדכן והאם ניתן להסתמך עליו כמקור איכותי בתחום?
8/1/2007
מלחמה נגד ספאם

אתר המוקדש למלחמה בתופעת הספאם. באתר ניתן למצוא חדשות מכל רחבי הרשת על פעילויות והתרחשויות בתחום. האתר מספק מדריכים ועצות בנושא למשתמשי קצה, מנהלי מערכות ומשווקים. בנוסף, ניתן למצוא באתר קישורים לאתרים נוספים ב

אתר העוסק בתחום האבטחה בו תוכלו למצוא את כל העדכונים והחדשות האחרונים בתחום, מדריכים, כלי עזר שונים, ספרי לימוד אלקטרוניים, קהילת אבטחה מקוונת, קודי מקור, טיפים וטריקים ועוד.
17/9/2006
אסטה לויסטה

אתר העוסק בתחום האבטחה, בו תוכלו למצוא את כל העדכונים והחדשות האחרונות בתחום, מדריכים, כלי עזר שונים, ספרי לימוד אלקטרוניים, קהילת אבטחה מקוונת, קודי מקור, טיפים וטריקים ועוד.

טכנולוגיית מסרים מיידיים פתוחה מתקדמת
5/9/2006
Jabber

אתר Jabber.org הוא האתר המרכזי של Jabber, טכנולוגיית מסרים מיידיים פתוחה מתקדמת שאושרה על ידי ה-IETF כסטנדרט, בה נעשה שימוש באפליקציות מסרים מיידיים רבות ברחבי העולם.

מאגר דיווחי אבטחה מרכזי
3/9/2006
פרצות אבטחה

אתר Secunia מספק מידע עדכני על כל פרצות האבטחה הידועות במוצרים ושירותים שונים מכל סוג.

מאבטחים את המחשב
17/7/2006
מרכז אבטחה

CERT, מרכז מומחים לאבטחה באינטרנט הממוקם במכון להנדסת תוכנה אשר ממומן על ידי ממשלת ארצות הברית ומתופעל על ידי אוניברסיטת קרנגי מלון שבפנסילבניה. באתר ניתן למצוא מידע על המכון ופעילותו, חדשות בתחום האבטחה, מדריכ

דואר מאובט
26/6/2006
ששש...

האשמייל, אתר המספק שירותי דואר רשת לגולשים תחת אבטחה מקסימאלית. דרך האתר תוכלו לפתוח תיבת דואר מאובטחת שתאפשר לכם לשלוח ולקבל הודעות אלקטרוניות מאובטחות מקצה לקצה. כל ההודעות והקבצים המצורפים להן מקודדים באמצעו

אתר חדש של מק`אפי מביא אליכם את כל כלי האבטחה במקום אחד
15/5/2006
אבטחה מקוונת

פורטל אבטחת המידע החדש של חברת מק`אפי המציע כלים חינמיים לבדיקת איומים ותוכנות לא רצויות. באתר ניתן למצוא מידע על איומי האבטחה הקיימים, דירוג של חומרתם ואת התאריך שבו נמצאו לראשונה ברשת. האתר מספק כלים להסרת הא

בודקים את אבטחת המחשב אונליין
1/5/2006
אבטחה בקליק

אתר סריקות האבטחה של חברת Sygate. באתר תוכלו לבדוק את רמת החדירות אל המחשב שלכם באמצעות מספר סריקות למחשבכם. ניתן לבצע סריקה מהירה למחשב כולו, סריקה במיוחד לטרויאנים, סריקת פורטים, סריקת UDP, סריקת ICMP ועוד. ב

בודקים את אבטחת המחשב אונליין
5/2/2006
מאבטח צמוד

אתר הבית של ארגון Security Focus, הפועל למען עידוד הדיון הציבורי בנושאים הקשורים לאבטחת מידע. באתר תוכלו למצוא חדשות בנושא, מאמרים, פורומים ועוד. קיימים באתר מספר שירותים כמו: BugTraq – שירות המאפשר לגולשים לשו

4/7/2005
פתרון מקיף

אתר הבית של חברת רנסאנס אחת המשווקות המובילות בישראל למוצרי תוכנה וחומרה בתחום אבטחת המידע וניהול הרשתות.

26/6/2005
למנוע זליגה

אתר software.co.il המייצג חברה בשם Open Solutions המתמחה בפתרונות לבריחת, או זליגת ידע מהארגון ופיתוח אפליקציות קוד פתוח לאינטרנט.

19/6/2005
אבטחה ארגונית

מרכז מידע בנושאי אבטחה של חברת מיקרוסופט עבור מפתחים ומומחי IT.

6/3/2005
מידע מבוקר

אתר הבית של האיגוד הישראלי לביקורת ואבטחת מערכות מידע, השם דגש על ביקורת מערכות ממוחשבות.

27/2/2005
מרגלים החוצה!

אתר הבית הישראלי של ספייבוט - חיפוש והשמדה, אחת התוכנות הפופולריות להגנה מפני תוכנות ריגול.

13/2/2005
רשת בטחון

אתר ISecurity נועד להשלים את הידע החסר בעברית לגבי ניהול רשתות עבור המשתמש המקצועי.

30/1/2005
הגן על עצמך...

אתר ProtectYourPC המסביר למשתמשים כיצד להגן על המחשב מפני שלל הסכנות שברשת.

16/1/2005
בלי זבל

אתר הבית של האיגוד הישראלי למאבק בדואר זבל.

19/12/2004
על בטוח...

``פורטל אבטחת מידע``, אתר חדש העוסק בתחומי אבטחת המידע.

29/8/2004
הגן על עצמך

אתר שנבנה במטרה לשמש מקור מידע בנושאי אבטחה וגלישה בטוחה למשתמשי חלונות XP.

25/4/2004
מה שבטוח, באתר

SOI הוא אתר המשמש מקור ידע בעברית בתחום אבטחת המידע. האתר מכסה מגוון רחב של נושאים בתחומי אבטחה שונים, מידע חדשותי ומאמרים.

22/3/2004
מה בהמשך?

אתר הבית של חברת ContinYou מתאר את פעילויות החברה בתחומי ההמשכיות העסקית של הארגון.

3/11/2003
מלחמה בספאם

האתר מאפשר לסובלים מדואר זבל לדווח על כך לאתר. האתר מבטיח מצידו להעביר את התלונות לספקי השירות.

10/8/2003
הכל בטוח בסקיורנט

חברה ישראלית העוסקת באבטחת מידע והינה גורם מאשר בהנפקת תעודות דיגיטליות. החברה מספקת פתרונות אבטחה שונים, ביניהם פתרונות תשתית, פתרונות מבוססי PKI ופתרונות תוכנה שונים.

19/1/2003
אבטחה ארגונית

אתר ישראלי לאבטחת מידע, כולל חדשות, מאמרים, ארועים, מילון מונחי אבטחת מידע ופורום.

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2006
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2005
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2004
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2003
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר

  כתבות לפי קטגוריות
אבטחה (52)
אינטרנט (421)
חומרה (106)
יישומים (32)
ניהול (52)
סלולר (47)
עובדים (919)
עסקים (190)
שירותים (166)
תוכנה (189)
תקשורת (33)
תשתיות (126)


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב